GROMDA

Prezes GROMDY ostro o byłych zawodnikach! „Przychodzi chłop, dostaje w ucho i udaje GROMDZIARZA” [WIDEO]

Mariusz Grabowski udzielił dłuższego wywiadu Michałowi Tuszyńskiemu z kanału Fansportu.pl. Poruszone zostały m. in. kwestie przyszłości organizacji, ale też prezes GROMDY ostro skrytykował niektórych zawodników.

-> Zobacz GROMDA 14 na żywo!

Najbliższa gala GROMDA 14 odbędzie się już w ten piątek 8 września. Kibice ponownie mogą spodziewać się ogromnych emocji i krwawych walk na gołe pięści! W ringu stawią się znane twarze: „VASYL”„REKSIO”, czy „SAVAGE”. Zadebiutują też nowi charakterni bijocy o potężnym ciosie, jak Luke Atkin, czy „KOALA”. Kolejną walkę stoczy też ulubieniec publiczności, Łukasz „GOAT” Parobiec.

BANER GROMDA

W długim wywiadzie dla Fansportu.pl Mariusz Grabowski wypowiedział się dokładniej na temat dobierania par turniejowych przed galami. Padło też pytanie o to, co się stanie, gdy jakiś zawodnik wypadnie, czy też nie pojawi się na evencie. Szef GROMDY porównał podejście np. „Don Diego”, czy „Balboy” do innych, których pan prezes oszczędził z imienia i nazwiska.

Są tacy zawodnicy jak Bartek Domalik, Mateusz Kubiszyn czy Łukasz Parobiec, że wykreowali się w GROMDZIE, ale też się utożsamiają z GROMDĄ. Bo nie oszukujmy się to są zawodnicy, którzy są z nami od początku, myślę że na tych zawodników można stawiać, można na nich liczyć.

Oni tutaj nie kombinują, tak jak co niektórzy, że jakiś chłop przychodzi pierwszy raz, krzyczy co on nie zrobi, później dostaje w ucho i udaje wielkiego GROMDZIARZA, wielkiego fightera i on mówi, że teraz będzie walczył wszędzie. Mamy takie przypadki niektórych zawodników, którzy walczą, ja to mówię tak kolokwialnie, chodzą jak te … wszędzie. W GROMDZIE musimy to eliminować, na to się nie godzić.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.