GROMDA

(VIDEO) ZADYMA o drodze do walki z Vasylem: „Chciałem go na już. Powiedziałem, że jak wygra, to zgłaszam się do turnieju, bo chcę z nim walczyć”

Tomasz ZADYMA Gromadzki na swoim Facebooku opisał, jak wyglądała jego droga do pojedynku z Vasylem Halychem. To właśnie za sprawą reprezentanta Shark Top Team Gromadzki wziął udział w turnieju.

Już jutro GROMDA 6, na której odbędzie się wielki finał o 100 tysięcy złotych, w którym zawalczą Tomasz ZADYMA Gromadzki i Vasyl Halych. Do pojedynku miało dojść już na GROMDA 5, jednak mocno porozbijany ZADYMA potrzebował więcej czasu na dojście do zdrowia.

GROMDA przy okazji nadchodzącej gali opublikowała wszystkie pojedynki turniejowe finalistów. Natomiast Gromadzki na swoich social mediach opisał, jak w ogóle doszło do jego udziału w turnieju. Zawodnikowi nie zależało na wygranej, a na tym, by zmierzyć się z Vasylem.

Trochę historii przed walką 🙂 Część pierwsza. W dniu, gdy po raz pierwszy zobaczyłem Vasya w walce na Gromda, od razu wiedziałem, że on tam pasuje. Przewidywał ruchy przeciwnika, potrafił wyciągnąć go pod swoją akcję i wykończyć. Po jego występie od razu wyobraziłem sobie, jak dobry pojedynek dalibyśmy razem i jak dobrze mogłoby się go oglądać dla oka widza. Dwóch zawodników o podobnych warunkach fizycznych, którzy nie kalkulują oraz lubią i nie boją się napier… Nie myślałem wtedy jeszcze nawet o turnieju, po prostu chciałem go na już dostać dla siebie na jedną walkę extrafight.

ZADYMA, zanim wziął udział w turnieju, stoczył w GROMDZIE dwa superfighty. Najpierw na pierwszej gali pokonał Wiktora Szadkowskiego. Następnie na GROMDA 3 zmierzył się Rafałem Łazarkiem. Jak zdradził Gromadzki, zwycięstwo z Łazarem otworzyło mu drogę do turnieju.

Sprawdź!  Łukasz Jurkowski o zbiórce dla "Zadymy": "Jak macie za mało w portfelu to się za robotę zabierzcie dla odmiany"

Droga do Vasyla część druga. Historia: Przed turniejem, podczas którego miał zawalczyć Vasyl na Gromda 3, zapytano mnie podczas wywiadów, kto wygra go. Od razu odpowiedziałem, że on. Tak tez się stało. Mówiłem mojemu trenerowi Misza Strogyj, że jak Vasyl wygra, to zgłaszam się do turnieju, bo chcę z nim walczyć. Trener odpowiedział ,, trzeba najpierw wygrać turniej”, Odpowiedziałem: zrobię to! Moja chęć zawalczenia z nim była tak wielka, że wierzyłem, że mi się to uda to zrobić.

Podczas Gromda 3 ja wygrałem tam Walkę z Łazarem, otwierając sobie drogę do turnieju. Taka była umowa słowna między mną a moim promotorem Panem Mariusz Grabowski, Jeżeli sprawdzę się w walce z tak twardym bijokiem, jaki jest Łazar, mogę szukać swojego miejsca w turnieju, aby dostać swoją szansę i móc dojść do walki z Vasylem. Przed Gromda 4 zapytano Vasyla, kto wygra turniej. Odpowiedział Tomek Gromadzki. On wiedział i przeczuwał, że idę po niego.

Jak bukmacherzy widzą nadchodzące starcie Vasyla Halycha Tomaszem Gromadzikm?

Sprawdź!  GROMDA 7 - lista zawodników. Kto zawalczy na gołe pięści? Zawodnicy GROMDA 7, karta walk

Kursy bukmacherskie VASYL vs ZADYMA na GROMDA 6

Początkowo to VASYL był faworytem, jednak pod wpływem licznych zakładów na ZADYMĘ bukmacherzy zmienili kursy, które pomimo tego i tak są bardzo atrakcyjne!

Wygrana VASYLA HALYCHA: 1.95
Wygrana TOMASZA GROMADZKIEGO: 1.70

Jak na razie znamy tylko kursy na walkę wieczoru. W czwartek po oficjalnym ważeniu będą dostępne wszystkie kursy – galę obstawisz wyłącznie tutaj.

Galę GROMDA 6 obstawisz tylko i wyłącznie tutaj. Dla nowych klientów BETCLIC przygotował bonus w postaci CASHBACKU do 550 zł.

Otwórz konto i odbierz bonus.

Źródło: Facebook

Sprawdź!  "Korcu" otwiera galę GROMDA 9! "Góral" nie był w stanie wyjść do drugiej rundy

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.