KSW

(VIDEO) Mamed Khalidov sparuje z byłym mistrzem KSW Aslambekiem Saidovem

Mamed Khalidov na swoim Instagramie udostępnił fragment sparingu z byłym mistrze KSW w kategorii półśredniej. Legenda organizacji rozpoczęła przygotowania do starcia z Roberto Soldiciem?

Mameda ostatni raz w klatce widzieliśmy na gali KSW 55. Po trzech porażkach z rzędu fighter powrócił na zwycięską ścieżkę. Odebrał Scottowi Askhamowi mistrzowski pas wagi średniej i zrewanżował się za porażkę z 2019 roku. Mamed w ostatnim starciu w zaledwie 36 sekund znokautował przeciwnika wysokim kopnięciem z wyskoku. Fantastyczny nokaut został nominowany do MMA Awards w kategorii najlepsze KO 2020 roku.

W kolejnym starciu Mamed ma zmierzyć się z Roberto Soldiciem. Chorwacki RoboCop na gali KSW 63 skończył przed czasem Patrika Kincla i obronił mistrzowski tytuł. Po starciu wyskoczył z klatki i poprosił Mameda o pojedynek. W odpowiedzi Khalidov potwierdził, że to czas na starcie dwóch mistrzów.

Prawdziwy mistrz. Szacunek. On zdaje sobie sprawę z tego, że jest bardzo dobry, ale jest też bardzo skromny i odnosi się z szacunkiem. Poszedł do mnie i poprosił o walkę, choć nie musi tego robić, bo jest na takim poziomie, że nasze szanse są wyrównane, jeśli chodzi o poziom MMA. Będzie dla mnie wielkim zaszczytem, żeby skrzyżować z nim rękawice w klatce. Już nadszedł czas – powiedział Mamed w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim po gali KSW 63.

Sprawdź!  Szef KSW komentuje problemy z transmisją ostatniej gali: "Jesteśmy w 10 krajach, problemy pojawiły się tylko w Polsce"

Zawodnik planuje powrót do klatki. Mamed przyznał, że na tak duże starcie musi być przygotowany w 100% – Myślę, że moja walka z Soldiciem będzie ciekawa i będzie zainteresowanie. Kwestia jest, kiedy to będzie? Soldic jest dopiero po swojej walce, a ja dopiero się wkręcam i ze względu niestety na swój wiek i zdrowie – mam taki drobny dyskomfort, jeśli chodzi o kręgosłup, muszę najpierw powoli się wkręcić.

Fighter na swoich social mediach opublikował fragment sparingu z Aslambekiem Saidovem, który możecie sprawdzić poniżej:

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Roberto Soldic

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.