Boks

(VIDEO) Wawrzyk powraca po 6 lat i zostaje ciężko znokautowany! Pada na deski już w 2 rundzie!

Niestety Andrzejowi Wawrzykowi nie udało się odnieść zwycięstwa we wczorajszym pojedynku. Poniósł porażkę już w drugiej odsłonie.

Krakowski pięściarz w przeszłości był m.in. mistrzem Polski w wadze ciężkiej, a nawet walczył o tytuł mistrza świata, jednak nie udało mu się go zdobyć. Wawrzyk do 2016 roku stoczył 34 walki i odniósł 33 zwycięstwa, w tym 19 przed czasem.

W 2013 roku w Rosji stanął do walki o mistrzowski tytuł WBA. Zmierzył się wówczas z aktualnym posiadaczem pasa Aleksandrem Powietkinem. Niestety „Sasza” nie dał Wawrzykowi większych szans i znokautował go już w trzeciej odsłonie.

Wawrzyk ciężko znokautowany

Teraz Wawrzyk postanowił powrócić po 6 latach od ostatniej walki i zmierzył się z Michałem Bołozem na gali w Łomży. Pięściarz do powrotu przygotowywał się m.in. w Hiszpanii i trenował pod okiem Zbigniewa Raubo. W ringu jednak nie zaprezentował się najlepiej.

Od początku pojedynku Bołoz, którego zawodowy rekord to 4 zwycięstwa, 4 porażki i 2 remisy, ruszył na rywala z mocnymi atakami. Wawrzyk przyjmował ciosy na blok i pod koniec pierwszej odsłony, zaczął odpowiadać na ataki rywala.

Wszystko rozstrzygnęło się już w kolejnej rundzie. Bołoz zepchnął przeciwnika pod liny i wykorzystał to, że miał opuszczoną prawą rękę i był odsłonięty. Wystrzelił mocnym sierpowym, po którym Wawrzyk został ciężko znokautowany.

Sprawdź!  Spore zaskoczenie! Tak sędziowie po 10 rundach punktowali walkę Fury vs Wilder

Sędzia nawet nie zaczął liczyć, tylko od razu zakończył pojedynek. Poniżej znajdziecie nagranie z nokautu:

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.