Boks

(VIDEO) Wawrzyk powraca po 6 lat i zostaje ciężko znokautowany! Pada na deski już w 2 rundzie!

Niestety Andrzejowi Wawrzykowi nie udało się odnieść zwycięstwa we wczorajszym pojedynku. Poniósł porażkę już w drugiej odsłonie.

Krakowski pięściarz w przeszłości był m.in. mistrzem Polski w wadze ciężkiej, a nawet walczył o tytuł mistrza świata, jednak nie udało mu się go zdobyć. Wawrzyk do 2016 roku stoczył 34 walki i odniósł 33 zwycięstwa, w tym 19 przed czasem.

W 2013 roku w Rosji stanął do walki o mistrzowski tytuł WBA. Zmierzył się wówczas z aktualnym posiadaczem pasa Aleksandrem Powietkinem. Niestety „Sasza” nie dał Wawrzykowi większych szans i znokautował go już w trzeciej odsłonie.

Wawrzyk ciężko znokautowany

Teraz Wawrzyk postanowił powrócić po 6 latach od ostatniej walki i zmierzył się z Michałem Bołozem na gali w Łomży. Pięściarz do powrotu przygotowywał się m.in. w Hiszpanii i trenował pod okiem Zbigniewa Raubo. W ringu jednak nie zaprezentował się najlepiej.

Od początku pojedynku Bołoz, którego zawodowy rekord to 4 zwycięstwa, 4 porażki i 2 remisy, ruszył na rywala z mocnymi atakami. Wawrzyk przyjmował ciosy na blok i pod koniec pierwszej odsłony, zaczął odpowiadać na ataki rywala.

Sprawdź!  Juras uważa, że debiut Szpilki w MMA to zły pomysł: "Ja nie chcę oglądać już takich scen jak ostatnie pojedynki z udziałem Artura"

Wszystko rozstrzygnęło się już w kolejnej rundzie. Bołoz zepchnął przeciwnika pod liny i wykorzystał to, że miał opuszczoną prawą rękę i był odsłonięty. Wystrzelił mocnym sierpowym, po którym Wawrzyk został ciężko znokautowany.

Sędzia nawet nie zaczął liczyć, tylko od razu zakończył pojedynek. Poniżej znajdziecie nagranie z nokautu:

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.