FAME MMA

(VIDEO) To już dwa lata! Rocznica walki, w której Marcin Najman zapomniał zasad boksu

Dokładnie 2 lata temu odbyła się gala Fame MMA 8, na której Marcin Najman stoczył ostatni pojedynek dla federacji. Było to starcie w boksie z obecnym włodarzem Prime Show MMA, Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim.

To był jeden z tych pojedynków, który wzbudzał ogromne emocje. „Don Kasjo” puszył się wówczas swoimi pięściarskimi emocjami i jak zawsze wchodził do głowy swojego rywala. Marcin Najman naciskał, by ta walka odbyła się jednak w MMA.

Ostatecznie stanęło na boksie, a na konferencjach było bardzo gorąco. Kasjusz Życiński insynuował między innymi, że jego rywal ma romans z Moniką „Esmeraldą” Godlewską. Niedługo po ich walce zresztą został za te słowa pozwany.

Marcin Najman vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński

Ten pojedynek zgubił niemałą publikę. Wszyscy oczekiwali na weryfikację pięściarskich umiejętności Życińskiego, dla którego było to pierwsze starcie w boksie we freak fightach. „Don Kasjo” nie miał jednak nic do powiedzenia, gdyż walka nie wyszła nawet za pierwszą rundę.

Popularny „El Testosteron” już na samym początku walki… obalił przeciwnika! Sędzia natychmiast odjął mu punkt i poinstruował, by przestrzegał zasad. To jednak wcale nie pomogło – Marcin Najman podszedł do Kasjusza i wyprowadził low kicka, po którym sędzia zakończył pojedynek przez dyskwalifikację!

Sprawdź!  Federacja FAME pozwie Normana Parke! Problemy Irlandczyka po złamaniu warunków kontraktu

Chwilę później zawodników rozdzielała już ochrona, a do klatki wszedł też trener „El Testosterona”, Damain Herczyk, który wykręcił nogę przygniecionego „Don Kasjo”, co doprowadziło do urazu.

Na zachowanie Najmana zareagowała federacja, która wykluczyła go z udziału w przyszłych swoich wydarzeniach. Podobnie wkrótce stało się z Kasjuszem Życińskim, który opuścił swojego pracodawcy pojawiając się jako włodarz Prime Show MMA. Najbliższą walkę stoczy już w najbliższą sobotę na Prime MMA 4.

Kursy bukmacherskie na walkę „Don Kasjo” vs. „Popek Monster

Walkę wieczoru, jak i całą galę Prime MMA 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Za samą rejestrację otrzymasz 20 zł, a dodatkowo a start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Mańkowski o sportowych planach: "Osiągnę swoje cele w przyszłym roku. Wtedy nie patrząc na siano idę do UFC"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.