FAME MMA

(VIDEO) Szymon Kołecki zawalczy w FAME MMA? „Mówi, że zawalczy, jeżeli będzie taka możliwość”

Decyzja Szymona Kołeckiego o odejściu z KSW mocno zaskoczyła wszystkich kibiców. Nikt nie spodziewał się, że Kołecki z dnia na dzień zakończy współpracę z największą organizacją MMA w Polsce. Jak wiemy, fighter nie mógł dogadać się w sprawie kolejnego pojedynku w KSW. Gdzie zawalczy zawodnik trenujący na co dzień w Akademii Sportów Walki Wilanów? Mirosław Okniński zabrał głos w tej sprawie!

Przypomnijmy, że organizacja KSW zaproponowała Kołeckiemu starcie z mistrzem Tomaszem Narkunem. Z pewnych powodów fighter odrzucił jednak ofertę i uznał, że lepiej będzie, jak każdy pójdzie w swoją stronę. Zawodnik wyjaśnił, że negocjacje nie powiodły się, gdyż nie odpowiadał mu termin starcia. Kołecki twierdzi, że dostał zbyt mało czasu na przygotowanie.

Głos w tej sprawie zabrał również Maciej Kawulski, który odpowiedział na słowa zawodnika. Przyznał, że nie jest on do końca szczery i podczas negocjacji nigdy nie wspomniał o terminie pojedynku. Próbował natomiast zmienić rywala na innego niż mistrz wagi półciężkiej.

Okniński o walce Kołeckiego w FAME

Wczoraj odbył się „cage” przed galą FAME MMA 12 z udziałem Krzysztofa Radzikowskiego, Marcina Wrzoska, czy „Boxdela”. Prowadzący zadzwonił do Oknińskiego, z którym poruszył temat przyszłości Szymona Kołeckiego.

Sprawdź!  (VIDEO) Gorąco na linii "Don Kasjo" – "Nitro": "Jesteś nieudacznikiem, jeden z Twoich największych kompleksów to..."

Rozmowa wywiązała się od tego, że „Boxdel” zapytał Radzikowskiego, czy ten nie byłby chętny na walkę z Kołeckim. Popularny „Radzik” odpowiedział, że potrzebowałby jeszcze sporo czasu, aby się przygotować, ponieważ sporty walki zaczął trenować od niedawna.

„Boxdel” zapytał trenera Oknińskiego o przyszłość Kołeckiego:

„Szymon jest gotowy. Zwiąże się z federacją, która zaproponuje mu najlepsze warunki. Kiedyś z nim rozmawiałem i powiedział, że dla FAME nie będzie walczył, ale teraz powiedział, że jego dzieci bardzo chcą żeby zawalczył dla FAME’u i mówi, że teraz zawalczy, jeśli będzie taka możliwość. Zrobi to dla dzieci.” – powiedział Mirosław Okniński.

Dodając – „Ja uważam, że na rynku jest potrzebna konkurencja i uważam, że Szymon jeżeli nie mógł się dogadać z KSW to może dogadać się z inną federacją. Czy to będzie FEN, FAME, czy MMA-VIP. Szymon zawalczy dla tej federacji, która da mu najlepsze warunki. Ma kontrakt rozwiązany z KSW, może zawalczyć dla Waszej federacji, jeżeli stworzycie mu odpowiednie warunki.”

Całe nagranie tutaj:

Sprawdź!  Zapadł wyrok sądu w sprawie pozwu FAME MMA przeciwko Krzysztofowi Stanowskiemu!

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.