FAME MMA

(VIDEO) Szymon Kołecki zawalczy w FAME MMA? „Mówi, że zawalczy, jeżeli będzie taka możliwość”

Decyzja Szymona Kołeckiego o odejściu z KSW mocno zaskoczyła wszystkich kibiców. Nikt nie spodziewał się, że Kołecki z dnia na dzień zakończy współpracę z największą organizacją MMA w Polsce. Jak wiemy, fighter nie mógł dogadać się w sprawie kolejnego pojedynku w KSW. Gdzie zawalczy zawodnik trenujący na co dzień w Akademii Sportów Walki Wilanów? Mirosław Okniński zabrał głos w tej sprawie!

Przypomnijmy, że organizacja KSW zaproponowała Kołeckiemu starcie z mistrzem Tomaszem Narkunem. Z pewnych powodów fighter odrzucił jednak ofertę i uznał, że lepiej będzie, jak każdy pójdzie w swoją stronę. Zawodnik wyjaśnił, że negocjacje nie powiodły się, gdyż nie odpowiadał mu termin starcia. Kołecki twierdzi, że dostał zbyt mało czasu na przygotowanie.

Głos w tej sprawie zabrał również Maciej Kawulski, który odpowiedział na słowa zawodnika. Przyznał, że nie jest on do końca szczery i podczas negocjacji nigdy nie wspomniał o terminie pojedynku. Próbował natomiast zmienić rywala na innego niż mistrz wagi półciężkiej.

Okniński o walce Kołeckiego w FAME

Wczoraj odbył się „cage” przed galą FAME MMA 12 z udziałem Krzysztofa Radzikowskiego, Marcina Wrzoska, czy „Boxdela”. Prowadzący zadzwonił do Oknińskiego, z którym poruszył temat przyszłości Szymona Kołeckiego.

Sprawdź!  Zawodnik FAME zaatakowany na imprezie? "Szewcu" pokazał zakrwawioną twarz!

Rozmowa wywiązała się od tego, że „Boxdel” zapytał Radzikowskiego, czy ten nie byłby chętny na walkę z Kołeckim. Popularny „Radzik” odpowiedział, że potrzebowałby jeszcze sporo czasu, aby się przygotować, ponieważ sporty walki zaczął trenować od niedawna.

„Boxdel” zapytał trenera Oknińskiego o przyszłość Kołeckiego:

„Szymon jest gotowy. Zwiąże się z federacją, która zaproponuje mu najlepsze warunki. Kiedyś z nim rozmawiałem i powiedział, że dla FAME nie będzie walczył, ale teraz powiedział, że jego dzieci bardzo chcą żeby zawalczył dla FAME’u i mówi, że teraz zawalczy, jeśli będzie taka możliwość. Zrobi to dla dzieci.” – powiedział Mirosław Okniński.

Dodając – „Ja uważam, że na rynku jest potrzebna konkurencja i uważam, że Szymon jeżeli nie mógł się dogadać z KSW to może dogadać się z inną federacją. Czy to będzie FEN, FAME, czy MMA-VIP. Szymon zawalczy dla tej federacji, która da mu najlepsze warunki. Ma kontrakt rozwiązany z KSW, może zawalczyć dla Waszej federacji, jeżeli stworzycie mu odpowiednie warunki.”

Całe nagranie tutaj:

Sprawdź!  Szymon Kołecki vs. Tomasz Narkun? Szef KSW jest na tak

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.