FAME MMA

(VIDEO) Szeliga o potencjalnym starciu z Denisem: „To byłby ciężki przeciwnik. Na pewno ktoś byłby znokautowany”

Piotr Szeliga zabrał głos w sprawie potencjalnego starcia z Denisem Załęckim, do którego być może dojdzie w przyszłości.

„Bad Boy” już w czerwcu na gali High League 3 zmierzy się z Mateuszem Kubiszynem. W ostatnim czasie pojawił się również pomysł zestawienia Denisa z Piotrem Szeligą. Takim starciem jest zainteresowany zarówno jeden, jak i drugi zawodnik.

Piotr Szeliga o walce z Denisem Załęckim

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl o pojedynek „Don Diego” z Załęckim został zapytany Szeliga, czyli podopieczny Kubiszyna. Przyznał, że jest całym sercem za trenerem i liczy na to, że będzie to emocjonujący pojedynek:

– Niech dadzą dobrą walkę, to jest najważniejsze. Czy do jednej bramki? Nie wiem. Denis jest silny, ma pier**lnięcie, ma doświadczenie jakieś za sobą. Wydaje mi się, że umiejętnościami mój trener jest kilka klas wyżej. Ale to jest pojedynek, może być różnie. Nie ma co gdybać, tylko trzeba działać. Sercem jestem za trenerem i chcę, żeby wygrał.

Następnie został zapytany o swoje starcie z Denisem. Przyznał, że pojedynek na pewno zakończyłby się nokautem – Nie no, to byłby ciężki przeciwnik dla mnie. Tak jak mówię, też ma umiejętności, też ma siłę, też ma wagę. Na pewno to by była dobra walka. Na pewno dobra walka pełna emocji i na pewno ktoś byłby znokautowany.

Być może w przyszłości Szeliga zmierzy się z Denisem Załęckim, jednak najpierw czeka go walka z Normanem Parke. Już w tę sobotę zmierzą się na gali FAME 14 w klatce rzymskiej. Pierwszą rundę stoczą w formule bokserskiej w małych rękawicach, natomiast kolejne dwie w MMA.

Sprawdź!  Piotr Szeliga chce walczyć z "Arabem"! Proponuje gołe pięści! "Przebudziłeś coś niepotrzebnego. Przyparty do muru potrafię zaskoczyć sam siebie"

Gdzie oglądać galę FAME 14?

Gala FAME MMA 14 odbędzie się w sobotę, o godzinie 20:00. Transmisja tylko w systemie PPV, aby wykupić dostęp kliknij ten link. Łącznie na karcie walk 9 pojedynków, w tym konfrontacja Alana Kwiecińskiego Mateuszem Murańskim, czy Piotr Szeliga vs Norman Parke!

-> OGLĄDAJ FAME MMA 14

Transmisję wykupisz już od 29,99 zł! Do wyboru mamy opcję: BASIC oraz PREMIUM.

Kursy bukmacherskie Szeliga vs Parke

Na wygranej Szeligi można nieźle zarobić. Polak wejdzie do klatki jako spory underdog, jednak wciąż ma szansę na zwycięstwo. Już dwukrotnie „Szeli” zwyciężył w efektowny sposób. Najpierw znokautował „Wujaszka Fericze”, a w ostatniej walce mimo słabej pierwszej rundy w drugiej odsłonie trafił „Araba” potężnym prawym i zanotował kolejne zwycięstwo przez KO.

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Norman Parke pewny siebie przed walką z Popkiem! "Będzie szukał ucieczki. Kiedy zrobi się gorąco, to..."
Źródło: BetClic

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.