PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Soroko o mało nie znokautował tarczującego! Szalony media trening przed Prime Show MMA

Za nami media trening i oficjalne ważenie przed dzisiejszą galą Prime Show MMA. Czeka nas wiele ciekawych debiutów, tym pojedynek Adama Soroko.

Zawodnik zyskał dużą rozpoznawalność za sprawą udziału w turnieju The War. Nowa na polskim rynku federacja freakowa postanowiła dać mu szansę i podpisała z nim kontrakt na kilka pojedynków. Pierwszy z nich stoczy już tego wieczoru.

Rywalem Soroko będzie popularny Damian „Stifler” Zduńczyk. Będzie to dla niego zaledwie drugi pojedynek w klatce. Wcześniej stoczył starcie na gali FAME 7 i w main evencie został poddany przez „Popka”. Zduńczyk pokazał, że nie boi się dużych wyzwań i zdecydował się na starcie z mocno faworyzowanym Soroko.

Wczoraj obaj zawodnicy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności. „Stifler” pokazał pracę na tarczach oraz ciosy w parterze. Całkiem inaczej wyglądało to w przypadku jego rywala. Naładowany energią Soroko nie zwracał uwagi na tarcze.

Fighter wyprowadzał kopnięcia i ciosy, a wiele z nich dochodziło do tarczującego. Osoby oglądające na żywo media trening Soroko nie miały wątpliwości, że jeśli z taką energią wejdzie do klatki, to jego przeciwnik „Stifler” nie będzie miał większych szans.

Sprawdź!  (VIDEO) Paweł Tyburski ma szansę na walkę w KSW? "Jakbym mocno przepracował, to mógłbym podejść do takiej walki za..."

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO – PRIME SHOW MMA

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.