KSW

(VIDEO) Salahdine Parnasse nie będzie blokował dywizji! „Myślę, żeby walczyć w obu kategoriach”

Już jutro odbędzie się gala KSW 76, gdzie w walce wieczoru ktoś z dwójki Salahdine Parnasse-Sebastian Rajewski zapewni sobie walkę o tytuł wagi lekkiej.

-> Obstaw walkę Parnasse vs. Rajewski bez ryzyka!

Francuz w całej karierze doznał tylko jednej porażki, co miało miejsce w ubiegłym roku na KSW 56, gdzie stracił pas kategorii piórkowej. Parnasse szybko jednak wrócił na właściwe tory, odzyskał i obronił tytuł, a teraz postanowił ruszyć na podbój kolejnej dywizji.

Na przeszkodzie stanęła jednak kontuzja mistrza, gdyż to z Marianem Ziółkowskim Salahdine miał się zmierzyć na KSW 76. W jego miejsce wskoczył ostatni pretendent, Sebastian Rajewski, co nie do końca przypadło do gustu Francuzowi.

Wolałem walkę z Marianem, ale taki jest nasz sport, kontuzje się zdarzają. Życzę mu, żeby wrócił do zdrowia i żebyśmy zrobili tę walkę.

Zmieniły się trochę moje przygotowania. To nie jest ten sam przeciwnik, ma inny styl walki. Trochę mi na początku przeszkadzała zmiana rywala, ale miałem wystarczająco czasu, żeby przygotować się pod Sebastiana.

Stawką main eventu KSW 76 będzie oczywiście tymczasowy pas mistrzowski dywizji lekkiej, który zagwarantuje pojedynek z „Golden Boyem” o pełnoprawny tytuł. Salahdine Parnasse wciąż jest oczywiście mistrzem wagi piórkowej, ale w rozmowie z mediami przed galą zdradził, że nie zamierza blokować żadnej z kategorii.

Sprawdź!  (VIDEO) Kontrowersje na KSW 76! Wściekły Breese wyszedł z klatki zaraz po przerwaniu walki!

Myślę, żeby walczyć w dwóch kategoriach. Jeśli zdobędę prawdziwy pas do 70 kg, to będę walczył w obu kategoriach – powiedział przez tłumacza Francuz.

Kursy i typy bukmacherskie na KSW 76

Całą galę KSW 76 możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.