UFC

Joanna Jędrzejczyk o żalu do rodzimych mediów. „Byłam pierwsza!”

Joanna Jędrzejczyk pojawiła się w Nowym Jorku przy okazji gali UFC 281. W rozmowie z dziennikarzami po raz kolejny wyraziła żal do rodzimych mediów, które pominęły jej osobę zachwycając się Janem Błachowiczem.

-> Obstaw UFC 281 i oglądaj na żywo!

Była mistrzyni wagi słomkowej kobiet, Joanna Jędrzejczyk, po 5. latach powróci do Madison Square Garden, choć tym razem nie stawi się jako zawodniczka. Polka przed kilkoma miesiącami zakończyła sportową karierę po tym, jak znokautowała ją jedna z bohaterek co-main eventu UFC 281, Weili Zhang.

Popularna „JJ” pojawiła się na spotkaniu z dziennikarzami, gdzie odpowiedziała na kilka pytań, a jedno z nich tyczyło się spuścizny, jaką pozostawiła po sobie Jędrzejczyk, a konkretniej tego, jak chciałby zostać zapamiętana. Olsztynianka odpowiadając po raz kolejny wyraziła żal do rodzimych dziennikarzy, którzy po zdobyciu pasa kategorii półciężkiej przez Jana Błachowicza nazwali to „największym sukcesem w polskim MMA”.

Niektórzy ludzie… Dla przykładu – uwielbiam Jana, jest dla mnie jak brat. Jednakże, gdy zdobył pas, media piały z zachwytu, że to największy moment w historii polskiego MMA.

Co, u diabła? Pięć razy broniłam swojego tytułu. Byłam pierwsza! Uwielbiam Jana i dla mnie jest jednym z największych, ale w tym właśnie rzecz. Nie chcę, żeby ludzie zapominali, kim byłam i co zrobiłam dla kobiecego MMA. Tyle.

Joanna Jędrzejczyk już chwilę po tym, jak „Cieszyński Książę” zdobył mistrzowski tytuł mówiła o tym, że czuła się nieswojo, gdy wszyscy dookoła niemalże ignorowali jej osiągnięcia. Olsztynianka była w końcu pierwszą zawodniczką (lub zawodnikiem) znad Wisły, która sięgnęła po koronę w UFC.

Sprawdź!  Dhiego Lima vs. Matt Brown na UFC Vegas 29! "Spodziewajcie się fajerwerków!"

Kursy bukmacherskie na UFC 281

Galę UFC 281: Adesanya vs. Pereira obstawisz i obejrzysz NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.