GROMDA

(VIDEO) Różal wspomina czasy młodości: „Praliśmy się, przychodziłeś do domu z rozłupaną czaszką, zęby wybite. Zawsze się znalazł powód. Dzisiejsze pokolenie tego nie zrozumie”

Do sieci trafił nowy materiał promujący galę GROMDA 12, zaplanowaną na 3 marca. Tym razem wystąpił w nim Marcin Różalski, który opowiedział o bójkach w młodości.

Kolejne wydarzenie GROMDY odbędzie się w klimacie lat 90., a federacja tak zapowiedziała nadchodzącą galę – To był czas spędzony głównie według podwórkowych zasad życia. Twardych, ale prostych. Nikt nie udawał kogoś kim nie jest, a każdy farmazoniarz czy cwaniak był wyjaśniany przy pierwszej solówce. Witamy na osiedlu lat 90. To nowy anturaż nadchodzącej gali najlepszej federacji walk na gołe pięści.

„Różal” wspomina bójki w młodości

Teraz opublikowany został materiał promujący galę, w którym wystąpił Marcin Różalski i nie ukrywa on, że jest fanem walk na gołe pięści oraz kibicuje swoim rówieśnikom, walczącym w ringu GROMDY.

Opowiedział również o bójkach w czasach młodości i przyznał, że dzisiejsze pokolenie tego nie zrozumie:

– Praliśmy się, no praliśmy się. Przychodziłeś do domu z rozłupaną czaszką, zęby gdzieś tam wybite, z nosa leci, to tata nie brał cię czy mama za rękę i nie leciała na milicję robić obdukcję, czy kara tylko: „Co się stało? Wygrałeś? Przegrałeś?”.

Jakieś tam krzyki może były. Bardziej ja ci powiem szczerze, że to mnie krzyczeli, że przyszedłem z rozwalonym ryjem, a nie krzyczeli tego, kto mi ten ryj rozwalił. To były fajne czasy.

Praliśmy się, zawsze się znalazł powód, żeby się prać. Ale to wszystko było tak można powiedzieć ze smakiem. Dzisiejsze pokolenie tego nie zrozumie, bo dzisiejsze pokolenie ma problem, że mu się rurka przetarła na spodniach albo iPhone troszeczkę pościerał. Takie banalne rzeczy.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  (VIDEO) Mariusz Grabowski w końcu odpowiedział Denisowi Załęckiemu? "Nigdy nie miałem żadnego zapytania, żadnego maila, żeby..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.