KSW

(VIDEO) Pudzianowski odpowiada na mocne komentarze! „Widzę fajnych kibiców… A pies cię gryzł!”

Mariusz Pudzianowski kilka dni po walce wrócił już do swoich porannych treningów i przy okazji odpowiedział na krytyczne komentarze Internautów.

Przed pojedynkiem z Mamedem Khalidovem na KSW 77 były strongman przez kibiców był stawiany w roli dużego faworyta. Wpływ na to miała ostatnia walka z Michałem Materlą, w której znokautował przeciwnika już w pierwszej odsłonie. Fani liczyli na to, że tym razem będzie podobnie.

Pudzianowski odpowiada na komentarze

Kiedy jednak Pudzianowski poniósł porażkę, social media zalały krytyczne komentarze pod jego adresem. Część Internautów podkreśla, że dużo stracił w ich oczach, a inni nie mają wątpliwości, że walka została… ustawiona.

Głos zabrał m.in. Łukasz Jurkowski, który zamieścił taki wpis skierowany do kibiców – Łaska kibica na pstrym koniu jeździ. Jeden i drugi przerobili to wiele razy. Noszeni na rękach, wielbieni. Po słabszym występie mieszani z błotem. Tak teraz dzieje się z Pudzianowskim. Niby można się do tego przyzwyczaić, olać, ale tak po ludzku po prostu nie głupio wam „kibice sukcesu”?

Również pojawił się komentarz samego Pudzianowskiego. Zawodnik KSW wrócił już do swoich porannych treningów i za pośrednictwem Facebooka przekazał:

Sprawdź!  Nadchodzi kolejny HIT w KSW! Pudzianowski zabrał głos w sprawie walki z Mamedem!

– Co prawda nie 5 rano, ale wracam na swoje tory. Idę się rozruszać. Robię swoje. Raz na wozie, raz pod wozem. A bo to raz byłem pod tym wozem przez 25 lat zawodowego sportu? Oczywiście widzę fajnych kibiców – Już twoim kibicem nie jestem – A pies cię gryzł! Z ciebie kibic jak z koziej dupy trąba. Prawdziwi ludzie, którzy sportem się zajmują, wiedzą co to znaczy, że nie zawsze wszystko gra. A nie zawsze mi wszystko zagrało. Podnoszę się i idę dalej.

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.