GROMDA

(VIDEO) Potężne ciosy Domalika! GROMDA przypomina jak „Balboa” zdobył mistrzowski pas!

Już ostatnie dni dzielą nas od gali GROMDA 11. Do ringu powróci „Balboa”, a federacja przypomina jego pojedynek o mistrzowski pas.

Turniej i pojedynki finalistów na gali GROMDA 11

2 grudnia GROMDA powraca z najbardziej krwawą galą w Polsce. Na jedenastej edycji odbędą się naprawdę emocjonujące starcia pomiędzy najlepszymi zawodnikami w organizacji. W ringu GROMDY ponownie zobaczymy brutalne pojedynki.

Poza turniejem czekają na nas superfighty oraz walki finalistów. Do ringu powróci m.in. ulubieniec kibiców, czyli Rafał „Łazar” Łazarek, zobaczymy również w akcji Łukasza „Brodacza” Załuskę, Bartłomieja „Kruszynę” Bielasa oraz debiutantów. Wszystkie nazwiska uczestników GROMDA 11 poznamy już niedługo.

Zwycięzca pierwszego półfinału wielkiego finału zwycięzców turniejów, Mateusz „Don Diego” Kubiszyn, będzie na pewno bacznie przyglądał się pojedynkowi Łukasza Parobca z Bartłomiejem Domalikiem. Popularny „Balboa” ma już pierwszy mistrzowski pas federacji, a teraz zrobi wszystko, by pokazać wszystkim kto jest najtwardszym bijokiem.

-> OGLĄDAJ GROMDA 11 NA ŻYWO

„Balboa” vs Godbeer o pas GROMDY!

Bartłomiej Domalik w federacji GROMDA nie odniósł jeszcze żadnej porażki. Zwyciężył wszystkie pięć pojedynków. Najpierw na piątej edycji wygrał turniej, następnie w wielkim finale pokonał Dawida Żółtaszka. Ostatni raz oglądaliśmy go podczas GROMDA 9, kiedy to stanął do walki o międzynarodowy pas.

Sprawdź!  Szef GROMDY ostro o byłych zawodnikach! "Aż mi było wstyd, jak to zobaczyłem…" [VIDEO]

„Balboa” zmierzył się wówczas z Brytyjczykiem Markiem Godbeerem. Rywal to były zawodnik MMA, który toczył pojedynki dla UFC, Bellatora czy ACA. Ma również na swoim koncie tytuł amerykańskiej federacji walk na gołe pięści VBK. W tej formule poniósł porażkę dopiero w starciu z Domalikiem.

Pojedynek rozstrzygnął się już w drugiej odsłonie. „Balboa” rozbił swojego rywala i zdobył międzynarodowy mistrzowski pas federacji GROMDA. Całą walkę znajdziecie poniżej:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.