FAME MMA

(VIDEO) „Popek” prezentuje formę przed walką z Normanem Parke! Bukmacherzy skazują go na porażkę

„Popek” aktualnie przygotowuje się do powrotu do klatki po długiej przerwie. Już w marcu stoczy kolejny poejdynek na gali FAME 13 w Gliwicach.

Przed raperem drugie starcie w poznańskiej organizacji. W FAME zadebiutował na siódmej edycji we wrześniu 2020 roku i zmierzył się ze „Stiflerem”, którego niespodziewanie poddał, kiedy wszyscy spodziewali się, że znokautuje swojego znacznie mniejszego rywala.

Również i tym razem będzie miał sporą przewagę warunków fizycznych. Zmierzy się bowiem z byłym zawodnikiem UFC i KSW Normanem Parke. Irlandczyk od dawna próbował doprowadzić do tego zestawienia i w końcu mu się udało. Nie przestaje też podkręcać atmosfery i w social mediach próbuje prowokować rapera.

Pomiędzy zawodnikami będzie kilkadziesiąt kilogramów różnicy, jednak to Norman Parke jest dużym faworytem w oczach bukmacherów. Irlandczyk jest znacznie bardziej doświadczony, ma większe umiejętności i zapewne będzie lepiej przygotowany kondycyjnie. Jednak w starciu z tak ciężkim rywalem, jak „Popek” losy pojedynku może odmienić jeden mocny cios.

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

Sprawdź!  (VIDEO) Piotr Szeliga przed FAME 14: "Chcę walczyć z dużymi chłopami, bo oni spektakularniej i głośniej upadają"

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 550 zł! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Otwórz konto – odbierz bonus

„Popek” nie zamierza tak łatwo oddać zwycięstwa i chce udowodnić bukmacherom oraz dużej części kibiców, że się mylą. Ciężko przygotowuje się do nadchodzącego starcia, a z kibicami podzielił się nagraniem z pracy na tarczach:

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.