FAME MMA

(VIDEO) „Polak” grozi „Patrykosowi” po konferencji! „Rozliczę cię za twoje czyny, nie będzie dla ciebie litości!”

Na wczorajszej konferencji prasowej przed Fame MMA 16 doszło do ostrego spięcia pomiędzy „Patrykosem” i Adrianem „Polakiem”. Negatywne emocje długo jeszcze targały byłym mistrzem kategorii półśredniej.

Jak to zwykle na wydarzeniach największej polskiej federacji freak fight bywa, na pierwszej konferencji przed Fame MMA 16 nie zabrakło dymów. Do ostrego spięcia doszło pomiędzy Patrykiem Domke oraz Adrianem Polańskim.

Między zawodnikami kipiało już od pierwszych chwil. Na początku panelu z ich udziałem brylował przede wszystkim „Patrykos”, wyliczający „Polakowi” przypadki jego hipokryzji oraz pozerstwa. Były posiadacz pasa FAME odbijał piłeczkę twierdzą, że to jego rywal „wybłagał sobie” walkę z nim.

Obaj mocno przerzucali się różnego rodzaju argumentami starając się pokazać, który z nich jest bardziej lub mniej honorowy. Do prawdziwej eksplozji doszło jednak podczas face to face’a, podczas którego reporter FAME News uderzył rywala „z liścia”!

„5 listopada nie będzie ochrony!”

Emocje nie opadły po zakończonej konferencji. Na kanale Koloseum pojawiło się nagranie najprawdopodobniej po kolejnym rozdzieleniu „Patrykosa” i „Polaka”. Widać na nim, jak Domke rzuca urwanym kapturem, a wyprowadzany przez ochronę Polański nadal odgraża się rywalowi.

Sprawdź!  [WIDEO] Zobacz ostry trening Mini Majka. Czy szykuje się jego kolejna walka w MMA?

Wracając samochodem były mistrz FAME w wadze półśredniej nagrał Instastory, w którym dalej obrażał „Patrykosa”. Przy okazji też wytłumaczył sytuację uderzenia młodego człowieka. „Polak” uważa też, że „liść” wypłacony mu przez reportera FAME News miał tylko i wyłącznie przyciągnąć atencję fanów.

Ty rudy śmieciu! Zachowałeś się jak ostatnia k**wa! Na face to face mi liścia walisz? Zobaczysz, 5 listopada nie będzie ochrony, aktualnie jesteś na mojej czarnej liście. Obiecuję ci, rozliczę cię za twoje czyny.

Ty rudy, niedoinformowany imbecylu. Te twoje p***dolenie, że uderzyłem jakieś 15-letnie dziecko… Głąbie skończony. Stanąłem w obronie dziewczyny mojego kolegi, Wiktorii Sypucińskiej, bo chłop do niej powiedział, że będzie r*chana. Ty tumanie skończony. I dostał jakiś chłop za to liścia, żeby się ogarnął. A ty, c*elu, zrobiłeś to z premedytacją, żeby się na moim koszcie wybić.

I teraz ci powiem jedno: rozku*wię cię za to, rozumiesz? Nie będzie dla ciebie litości.

Nagranie Adriana nie umknęło Patrykowi Domke. Freak fighter odpowiedział swojemu przyszłemu rywalowi uważając ewidentnie, że nie ma co roztrząsać tematu:

Sprawdź!  Ferrari zmierzy się z Alanem? Kwieciński ujawnia: "Ostatnio powiedzieliśmy sobie..."

K**wa, obejrzałem teraz co powiedział na tym story, jak wracał… Ja p***dolę, je*łem, to je*łem, na ch*j drążyć temat!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.