FAME MMA

(VIDEO) Piotr Szeliga sprawdzić siłę swoich ciosów. Z jaką mocą bije zawodnika Fame MMA?

Zawodnik Fame MMA Piotr Szeliga wziął udział w ciekawym projekcie i miał szansę sprawdzić siłę swoich ciosów przed nadchodzącym pojedynkiem.

Szeliga ma na swoim koncie dwa pojedynki freak fightowe. Najpierw zadebiutował na gali FEN 28 w pojedynku z Krystianem Pudzianowskim. Szeliga zwyciężył, bo wycieńczony Pudzianowski nie wyszedł nawet do trzeciej rundy. Kolejny pojedynek zawodnik stoczył już na gali Fame MMA 8. Jego rywalem był Piotr Piechowiak. Tym razem to Bestia wygrał starcie przed czasem, poddając w trzeciej odsłonie Szeligę.

Zawodnik z bilansem 1-1 powróci do klatki już w październiku na zbliżającej się gali Fame MMA 11. W trzecim pojedynku Piotr Szeliga zmierzy się z debiutującym Krzysztofem Ferencem znanym jako Wujaszek Fericze.

Szeliga za pośrednictwem social mediów pochwalił się udziałem w projekcie Project Fighter TV, który umożliwił mu sprawdzenie siły ciosów:

Siemanko Mordeczki! Zostałem zaproszony do udziału w mega fajnym projekcie, a jest nim @projectfightertv. Zawodnicy najlepszych Federacji w Polsce są poddawani różnym konkurencjom, a w tym jest sprawdzana realna siła ich ciosu, mierzona profesjonalnym sprzętem zza Oceanu. Ja jestem oczywiście Frikiem między tymi ludźmi, ale na ten moment z tego, co wiem, zawodnik @famemmatv cały czas utrzymuje się na 1 miejscu, a w programie już byli zawodnicy z wagi ciężkiej 😉👊, uchylę wam rąbka tajemnicy a reszta już niedługo na YouTube😉👊. Kogo byście widzieli w takim projekcie? – czytamy na social mediach Piotra Szeligi.

SPRAWDŹ WYWIAD Z MIROSŁAWEM OKNIŃSKIM:

Sprawdź!  Debiutant zarobił ogromne pieniądze za starcie na FAME 13! Ponad 100 tysięcy za każdą minutę walki: "Dostałem trochę więcej niż..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.