UFC

(VIDEO) Ostre słowa Jana Błachowicza w kierunku piłkarza, który brutalnie skatował kota! „Skur***u, spróbuj…”

Jan Błachowicz stanął w obronie praw zwierząt! Były mistrz UFC w kategorii półciężkiej skierował ostry wpis do piłkarza West Hamu, Kurta Zoumy.

Skandal z udziałem Kurta Zoumy

Piłkarz West Hamu, Kurt Zouma znalazł się na ustach wszystkich, nie tylko piłkarskiego świata. Wszystko za sprawą skandalu w jaki wplątał się reprezentant Francji. Do Internetu trafiło nagranie, na którym widać jak piłkarz znęca się nad kotem.

Wideo w sieci umieścili dziennikarze The Sun. Poinformowali, że zwierzak Zoumy zdenerwował go rozbiciem wazonu, przy okazji zrywając oświetlenie z szafki kuchennej. Karą, jaką postanowił wymierzyć piłkarz było kopnięcie kota po opuszczeniu na nogę. Następnie widać też, jak uderza go i biegnie za nim po mieszkaniu. Wszystko to dzieje się na oczach dziecka, natomiast w tle słychać salwy śmiechu. Nagranie będące najprawdopodobniej Instastory okraszone zostało wieloma niestosownymi emotikonami.

Wideo dostępne poniżej

Ostra reakcja Jana Błachowicza!

Wideo najwyraźniej dotarło do byłego mistrza wagi półciężkiej UFC, Jana Błachowicza. Polak, który wielokrotnie w mediach społecznościowych pozuje ze swoim psem okazał zero tolerancji dla zachowania Kurta Zoumy:

Kurt Zouma, jak jesteś takim twardym skurwielem, to spróbuj mnie kopnąć. Co za śmieć. Zero tolerancji dla znęcania się nad zwierzętami.

Cała sprawa francuskiego piłkarza może skończyć się w sądzie. Zainteresowała się nią organizacja RSPCA mierząca się na co dzień z problemem przemocy wobec zwierząt. Kurt Zouma ma zostać oskarżony o znęcanie się nad kotem. Sam zawodnik West Hamu wystosował już przeprosiny za swoje zachowanie:

Sprawdź!  Gdzie oglądać UFC Vegas 51: Luque vs. Muhammad 2? Karta walk, stream live. UFC Vegas 51 transmisja na żywo

– Nie ma usprawiedliwienia dla mojego zachowania. Bardzo przepraszam każdego, kto poczuł się urażony. Zapewniam wszystkich, że nasze dwa koty są całkowicie zdrowe, kochane i szanowane przez całą rodzinę. [tłumaczenie: transfery.info]

Oświadczenie wystosował także klub piłkarza, West Ham United. Londyński zespół otwarcie skrytykował zachowanie zawodnika i zaznaczył, że zajmie się tą sprawą wewnętrznie.

West Ham United potępia działania naszego gracza. Rozmawialiśmy z Kurtem i będziemy wewnętrznie zajmować się tą sprawą. Chcielibyśmy jasno powiedzieć, że w żaden sposób nie akceptujemy okrucieństwa wobec zwierząt.

Źródło: Twitter, transfery.info

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.