PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Ostra reakcja Soroko na słowa Tyburskiego! Awantura na konferencji Prime Show MMA! „Zamknij mo*dę w końcu! U siebie jesteś?”

Za nami pierwsza konferencja Prime Show MMA. Jak się okazuje, włodarzem federacji jest dobrze znany kibicom z FAME Kasjusz „Don Kasjo” Życiński.

Na pierwszej gali zawalczą zawodnicy, którzy mają już za sobą freak fightowe debiuty oraz tacy, którzy wcześniej nie mieli okazji stoczyć pojedynku w formule MMA. W main evencie czeka na nas starcie Kruszwila z „Kamerzystą”, natomiast w jednym z głównych starć zobaczymy Adama Soroko.

Zawodnik zyskał popularność w social mediach za sprawą udziału w gali The War, gdzie walczył na gołe pięści. Udzielił tam kilku wywiadów, które obiegły Internet. Pojawiło się wówczas wiele komentarzy, że Soroko powinien zawalczyć w jednej z federacji freakowych.

Tak też się stanie, gdyż Soroko zadebiutuje w MMA już 19 lutego. Jego rywalem będzie „Stilfer”, który ma na swoim koncie jedną walkę. Zadebiutował na FAME 7 i przegrał z „Popkiem” już w pierwszej rundzie. Co ciekawe, daje on sobie jedynie 30-40 procent szans na zwycięstwo.

Podczas konferencji Soroko i „Stifler” podeszli do siebie z szacunkiem. Natomiast do ostrej wymiany zdań doszło pomiędzy pierwszym z zawodników i Pawłem Tyburskim. Soroko nie spodobało się to, że freak fighter chce zmieniać zestawienia na takie, które bardziej mu pasują.

Sprawdź!  Życiński o pozwie FAME na milion złotych: "Próbowali nam galę zniszczyć. Dopiero jak zobaczyli, że wyszło, to..."

W pewnym momencie nie wytrzymał, uderzył pięścią w stół i zaczął krzyczeć w kierunku Tyburskiego. Niewiele brakowało i rzuciłby się na niego z pięściami. Tyburski przyznał jednak, że takie zachowanie nie robi na nim żadnego wrażenia.

– Nie wybieracie, nie układacie, robicie po swojemu i tak ku*wa. Przyjdzie i czas na nas mordo. Dlatego proszę tutaj, nie jestem twoim zwierzęciem, żebyś mi mówił, z kim ja będę walczył ku*wa. Mówię tutaj do każdego z przeciwników ku*wa.

Tyburski w odpowiedzi stwierdził, że federacja próbuje wypromować go na zawodnikach, których pokona. Dodał również, że nie robi na nim wrażenia to, że ten zaczyna krzyczeć. Po tych słowach Soroko puściły nerwy i mocno się odpalił.

Padły ostre słowa, które możecie usłyszeć w nagraniu poniżej:

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Paweł Tyburski rozbija Łukasza Lupę! Wygrywa przez TKO w pierwszej rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.