KSW

(VIDEO) Ostatnie face-to-face przed walką legend KSW! Wielka przewaga Mariusza Pudzianowskiego!

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą KSW 77. Wszyscy fighterzy tym razem zmieścili się w limicie wagowym.

W Arenie Gliwice odbędzie się aż 11 pojedynków. Zobaczymy starcia młodych zawodników, dwie walki o pasy oraz przede wszystkim starcie legend, w którym Mariusz Pudzianowski zmierzy się z byłym mistrzem Mamedem Khalidovem.

Face-to-face przed KSW 77

Dostęp do KSW 77 można uzyskać jedynie po wykupieniu abonamentu w Viaplay. Miesięczna subskrypcja kosztuje 34,99 zł. Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner.

Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości do XTB KSW 77, poprzednich gal oraz wielu filmów, seriali i innych wydarzeń sportowych.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie KSW77_480x400.png

Jak informowaliśmy już po porannym ważeniu, Mariusz Pudzianowski będzie miał w klatce olbrzymią przewagę warunków fizycznych. Były strongman wniósł bowiem na wagę 117,5 kg, czyli aż 24,2 kg więcej od swojego przeciwnika.

W trakcie oficjalnej ceremonii zawodnicy po raz kolejny stanęli na wadze oraz mieli okazję na ostatnie face-to-face przed main eventem KSW 77. Ponownie okazali sobie bardzo duży szacunek. Mamed zdradził również, co powiedział swojemu przeciwnikowi po tym, jak stanęli twarzą w twarz:

Sprawdź!  Szef KSW szczerze o walce Wrzoska w FAME: "To nie było najmądrzejsze z naszej strony. Słyszałem, że celowo..."

Co ja powiedziałem do Mariusza? Powiedziałem: „Nie wiem, jak to się dzieje Mariusz, ale to się dzieje”. Ja nie wiem, co to będzie. To dla mnie wielkie wyzwanie. Ja wiem, że on jest bardzo skromny, ale wejdziemy do klatki i będzie chciał mi głowę urwać.

Poniżej znajdziesz całą ceremonie ważenia i face-to-face zawodników:

-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo!

Kursy bukmacherskie na XTB KSW 77

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Was specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł! Już za samą rejestrację dostaniesz dodatkowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych zostanie ci przyznane za pierwszy depozyt.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę. 

Sprawdź!  Alan na treningu z Mamedem Khalidovem przed FAME 18! "Walka to tylko wisienka na torcie"

-> Odbierz bonus i obstaw KSW 77

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.