FAME MMA

(VIDEO) Organizacja FAME pokazała, jak powstaje „klatka rzymska” na walkę Murański vs Tańcula

Organizacja FAME na swoim kanale YouTube w ostatnim filmie ukazała, jak na życzenie Jacka Murańskiego powstaje tak zwana „klatka rzymska”.

Już w tę sobotę na gali FAME 12 swój debiut w sportach walki zaliczy Jacek Murański. Początkowo do klatki miał wejść jego syn Mateusz i po raz kolejny zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculem, gdyż żaden z zawodników nie jest zadowolony z przebiegu pierwszego starcia.

Niestety na ostatniej konferencji dowiedzieliśmy się, że Mateusz podczas treningu doznał poważnej kontuzji. Jak przekazał jego ojciec, freak fighter ma złamaną kość gnykową. Jacek Murański przyznał, że niewiele brakowało, a kontuzja mogłaby zakończyć się tracheotomią.

Mateusza zastąpi więc jego ojciec, który jest mocno skonfliktowany z Tańculą. Ich zestawienie wzbudza największe zainteresowanie z całej karty walk, a w sieci pojawia się wiele głosów, że powinno ono być main eventem FAME 12.

Starcie jednak nie odbędzie się w tradycyjnej formule MMA. Głównym warunkiem Jacka Murańskiego była „rzymska klatka” o wymiarach 3×3 metry. Ponadto chciał on walczyć na gołe pięści, jednak żaden z arbitrów współpracujących z FAME, nie podjął się sędziowania takiego pojedynku.

Sprawdź!  DUŻE problemy zawodnika FAME! Ukradł stułę podczas transmisji na żywo! Sprawa trafi do prokuratury [WIDEO]

Nie do końca wiadomo, czego możemy spodziewać się po starciu w tak małej klatce. Nigdy wcześniej nie doszło do takiego pojedynku. Jacek Murański i Arkadiusz Tańculi mają zakontraktowaną walkę na pięć rund po dwie minuty, jednak wszyscy kibice liczą na to, że w tym zestawieniu zobaczymy ciężki nokaut.

Dodatkowe emocje wzbudzają łokcie, które również zostały dodane do formuły walki specjalnie na życzenie Jacka Murańskiego. Debiutant przyznał, że biorąc pod uwagę całą sytuację i kontuzję lewej ręki, chciał jak najbardziej wyrównać szanse w starciu z Tańculą.

Organizacja FAME postanowiła w pewnym stopniu zaspokoić ciekawość kibiców i zaprezentowała, jak przed sobotnią galą powstaje „klatka rzymska”.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Źródło: YouTube

Sprawdź!  FAME 18. Tańcula pokonany! Wiewiór pierwszym podwójnym mistrzem federacji!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.