KSW

(VIDEO) Omielańczuk nie daje Pudzianowskiemu żadnych szans: „Nie ma ani jednego atutu. Jedynie może trafić lucky punchem”

Już w tę sobotę KSW powróci do łódzkiej Atlas Areny, gdzie odbędzie się wyczekiwany pojedynek dwóch legend polskiego MMA.

W main evencie wydarzenia KSW 70 Mariusz Pudzianowski stanie do walki z byłym mistrzem kategorii średniej Michałem Materlą. Według innych zawodników MMA dużym faworytem tego pojedynku jest fighter ze Szczecina, który jest bardziej doświadczony.

Dla jednego i drugiego zawodnika będzie to duże wyzwanie. Pudzianowski ma bowiem przewagę warunków fizycznych, natomiast po stronie „Cipao” będzie nie tylko doświadczenie, ale także umiejętności. Nie wiadomo też ile wniesienie na wagę, jednak jak sam potwierdził, będzie to ponad 100 kilogramów.

Daniel Omielańczuk typuje walkę wieczoru KSW 70

W ostatniej rozmowie z fansportu.pl Daniel Omielańczuk, który razem z Mariuszem Pudzianowskim trenuje w WCA wytypował nadchodzącą walkę. Co ciekawe, nie daje one większych szans klubowemu koledze. Uważa, że wielkim faworytem jest Michał Materla.

– Mariusz nie ma ani jednego atutu na Michała. Jedyne co może wejść, bo to waga ciężka, to lucky punch, co już w karierze Mariusza się zdarzało z Graciem, że go utrafił. Tak patrząc na każdy aspekt sportowy, każdą płaszczyznę, to Michał jest dużo lepszym zawodnikiem.

Kursy bukmacherskie na KSW 70

Wszystkie gale organizowane przez KSW u legalnego bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  [WIDEO] Po trzech wymęczających rundach Bruno Santos pokonuje na punkty Pawła Polityłę

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs Materla

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.