MMAOktagon MMA

(VIDEO) Okniński przejmuje mikrofon i nie przebiera w słowach! Jest wściekły po decyzji sędziów! „Oktagon mistrzem świata w wałach sędziowskich. Sędzia piz*a”

Za nami gala OKTAGON Prime 4 w Czechach, na której swoje pojedynki stoczyli Robert Bryczek i Marta Waliczek. Niestety Polacy przegrali swoje starcia, nie oby się jednak bez kontrowersji.

Robert Bryczek stoczył 17 pojedynek w karierze. Niestety fighter poniósł drugą porażkę z rzędu. Bryczek zmierzył się z Zdenekem Polivką i niestety przegrał po decyzji sędziów. Również po werdykcie starcie przegrała polska zawodniczka.

Kiedy Bryczek po zakończonym pojedynku udzielał wywiadu, jego trener Mirosław Okniński zabrał mikrofon i w mocnych słowach skrytykował werdykt sędziowski. To nie pierwszy raz, kiedy po decyzji arbitra na gali OKTAGON doszło do kontrowersyjnej sytuacji.

We wrześniu w Czechach swój pojedynek stoczył Marcin Naruszczka, który przegrał przez nokaut techniczny. Sędzia jednak przerwał pojedynek zdecydowanie za szybko, tym samym dając zwycięstwo Davidowi Hoskiemu.

Decyzja arbitra wywołała lawinę komentarzy. Nie tylko Polacy, ale również Czesi byli mocno niezadowoleni i zgodnie uznali, że przerwanie walki było dużym błędem, a Naruszczka został potraktowany niesprawiedliwie, przegrywając starcie.

Okniński zapewnia jednak, że mimo kolejnych kontrowersji, nie podda się i razem ze swoimi zawodnikami będzie kontynuował występy na gali OKTAGON. Tym razem trener jest naprawdę wściekły i na swoim Facebooku zamieścił kilka wpisów.

Sprawdź!  Okniński uderza w Andrzejewską i proponuje testy: "Bardzo mało facetów bierze tyle sterydów co ona. Udowodnijmy, że mam rację"

Czeski Oktagon Mistrzem świata w wałach sędziowskich.
Ale my wrócimy tam i im zafundujemy KO lub TKO
Mamy duże szanse na dokończenie ich przed czasem nie dużo brakowało.

Okniński postanowił również udostępnić wpis w języku czeskim. Trener uważa, że kolejny raz organizacja oszukała Polaka, żeby dać zwycięstwo swojemu zawodnikowi. Swój post zakończył słowami – Sędzia piz*a.

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.