UFC

(VIDEO) Najgorsza walka o pas w historii wciąż pamiętana! Mistrzyni UFC wybuczana na konferencji!

Na wczorajszej konferencji prasowej przed UFC 281 zebrani fani zgotowali chłodne przyjęcie dla mistrzyni wagi słomkowej, Carli Esparzy. Amerykanka w najbliższy w weekend zmierzy się z Weili Zhang.

-> Obstaw UFC 281 i oglądaj na żywo!

Popularna „Cookie Monster” po siedmiu latach odzyskała utracony już w pierwszej obronie pas mistrzowski kategorii słomkowej. Jak doskonale pamiętamy, Carlę Esparzę już w 2. rundzie skończyła Joanna Jędrzejczyk, która jako ostatnia mistrzyni zaliczyła więcej, niż jedną udaną obronę.

Zwycięstwo „Cookie Monster” było jednak dalekie od zwalającego z nóg. Amerykanka w maju spotkała się z Rose Namajunas w hitowym rewanżu, na który kibice czekali 8 lat. Otrzymali jednak całkowitą antyreklamę żeńskiego MMA i jedną z najgorszych walk w historii federacji.

Carla Esparza podobnie jak inni bohaterowie karty głównej UFC 281 stawili się wczoraj na konferencji prasowej, gdzie odpowiadali na pytania dziennikarzy. Gdy tylko obecna championka dywizji słomkowej sięgała po mikrofon, fani natychmiast buczeniem dawali jej znać, że pamiętają jej ostatni występ!

Kursy bukmacherskie na UFC 281

Galę UFC 281: Adesanya vs. Pereira obstawisz i obejrzysz NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Ogromna fala krytyki na rywala Marcina Prachnio! "Czytałem te wiadomości, grozicie mi…" (VIDEO)

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.