FAME MMA

(VIDEO) Murański opluty w drodze do szatni! Mocna reakcja jego żony w kierunku publiki na FAME 16!

Za nami gala FAME 16, podczas której do klatki powrócił Jacek Murański. Nie ma on za sobą łatwego okresu i coraz więcej osób staje przeciwko freak fighterowi.

Stary „Muran” ma coraz więcej wrogów w postaci m.in. kibiców, niektórych dziennikarzy czy Sylwestra Wardęgi, który postawił warunek, że odejdzie z FAME, jeśli Jacek nie zostanie wyrzucony z federacji. Do tego grona zalicza się również były ochroniarz Murańskich, czyli Rafał Gawron, który wykorzystał okazję, by zaatakować go podczas gali.

Jacek Murański opluty po walce na FAME 16

Na FAME 16 Jacek stoczył swój trzeci pojedynek w życiu. Dwa pierwszy zakończyły się absolutną dominacją ze strony Arkadiusza Tańculi, który brutalnie rozbił Murańskiego w klatce rzymskiej. Tym razem walka odbyła się w normalnym oktagonie, a rywalem „Murana” był Robert Pasut.

Również i „Sutonator” dominował w walce ze sporo starszym przeciwnikiem. Mimo że Jackowi udało się trafić kilka czystych ciosów, to nie miał większych szans. Pasut już w pierwszej rundzie próbował rozbić czy też poddać go w parterze. Ostatecznie zrobił to w kolejnej odsłonie, pokazując że da się skończyć Murańskiego przed czasem.

Sprawdź!  (VIDEO) "Ferrari" porównuje się do... Islama Makhacheva! "Mam asa w rękawie, zobaczycie sami!"

Kiedy obaj zawodnicy wychodzili z klatki, z boku na Jacka czekał jego były ochroniarz Gawron. Wykorzystał okazję i opluł Murańskiego, kiedy ten w obstawie ochrony wracał do szatni. Natomiast kibice krzyczeli w jego stronę – Wypie**alaj!

Na ostre słowa publiki mocno zareagowała żona Jacka, która pokazała środkowe palce. Poniżej znajdziecie nagranie, na którym widać, jak Gawron wyczekuje na Murańskiego, którego następnie opluł:

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.