FAME MMAPRIME SHOW MMA

(VIDEO) „Muran” prezentuje formę przed kolejną walką w MMA! „Najcięższa walka w karierze. Kładę wszystkie pieniądze, że skończy się…”

Mateusz Murański, który ma za sobą dłuższą przerwę od pojedynków zapowiedział kolejne starcie i powrót do formuły MMA.

„Muran” ma za sobą cztery pojedynki w MMA. Poniósł porażkę w debiucie, po czym zaliczył serię trzech zwycięstw, a w starciu z „Mielonidasem” wygrał po ciężkim nokaucie. Następnie spróbował swoich sił w boksie i na gali Prime Show MMA zmierzył się z Kasjuszem Życińskim.

Nie miał wiele czasu na przygotowania do starcia, jednak wytrwał 12-minutowy pojedynek i przegrał po jednogłośnej decyzji sędziów. Teraz freak fighter zapowiada powrót do formuł MMA i wygląda na to, że będzie miał do wyjaśnienia konflikt.

Mateusz Murański zapowiada kolejną walkę

„Muran” za pośrednictwem social mediów przekazał, że w najbliższych dniach opublikowana zostanie informacja na temat jego kolejnego pojedynku. Wyjaśnił, że będzie to starcie sportowe z rywalem, za którym nie przepada. Dodał również iż ma to być najtrudniejsza walka w karierze.

Bardzo prawdopodobne, że zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Jak wiadomo, jest pomiędzy nimi konflikt i obaj w wywiadach nie szczędzili sobie ostrych słów. Ponadto zawodnik oznaczył federację FAME, więc możemy spodziewać się, że do klatki powróci już na kolejnej gali w maju.

Sprawdź!  Wielki Bu o Murańskim: "Jest chory i sobie z tym nie radzi. To nie jest dobry czas, żeby się nad nim pastwić"

ROBOTA WZYWA 🔥🔥🔥

Jaram się następna walką , jak 6 latek prezentem w dzień dziecka 🤣👌😉

Oficjalne info, już na dniach, ale szykujcie się na mocne sportowe zestawienie, pomijając mój antagonizm do przeciwnika, będzie to najcięższa walka w mojej dotychczasowej karierze w MMA, ale kładę wszystkie pieniądze świata, że skończy się ciężkim nokautem 🦾👊🔥

@robert.maruszak i @michalwlazlo to są ludzie, którzy poprowadzą mnie do zwycięstwa w każdej kolejnej walce 👊

@famemmatv

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.