FAME MMA

(VIDEO) Mocna wypowiedź żołnierza Legii Cudzoziemskiej o Jacku Murańskim! „Nikt nie wie o kim mowa”

Aktualny żołnierz Legii Cudzoziemskiej, Kacper Musiał, urządził przed kilkoma dniami sesję Q&A dla swoich widzów, gdzie został poruszony temat freak fightera, Jacka Murańskiego.

Stary „Muran” to bardzo kontrowersyjna postać, a wielu chciałoby, żeby zostać wyrzucony z największej polskiej federacji freakowej. Dotychczas stoczył 3 walki, 2. z Arkadiuszem Tańculą i jedną z Robertem Pasutem, i wszystkie przegrał. Ostatnią bardzo niedawno, bo 5 listopada.

Murański przyznał po pojedynku, że wyszedł z kontuzją nogi. Wdało się w nią zakażenie i by w ogóle wyjść do klatki musiał podpisać specjalne oświadczenie. „Sutonator” od samego początku okopywał Jacka, który ratował się sprowadzenie. Pasut pokazał jednak większe umiejętności – kilkukrotnie był bliski poddania „Murana”, a ostatecznie sędzia przerwał walkę na 10 sekund przed końcem 2. rundy po ciosach w parterze.

Oczywiście przed samym starciem na Fame MMA 16 nie zabrakło kolejnych kontrowersji z udziałem pana Jacka. Głośnym echem odbił się wywiad na kanale Antyfakty z udział jego brata, w którym to podważono fakt, jakoby stary „Muran” był kiedykolwiek w legii cudzoziemskiej.

Sprawdź!  (VIDEO) Krzysztof Radzikowski przed debiutem w Fame MMA: "Zrzuciłem ponad 30 kg, teraz mam 120. Robię to cardio i wiem, jak ciężko to zrobić"

Czynny żołnierz jednostki, Kacper Musiał, odpowiadał przed kilkoma dniami na pytania swoich widzów, którzy zapytali go oczywiście o pana Jacka. Powiedział on przede wszystkim, że bardzo łatwo ustalić to, czy Murański był w legii cudzoziemskiej, czy nie, po numerze legionisty. Dodał jednak, że nigdy nie słyszał o freak fighterze, podobnie zresztą jak jego koledzy.

Łatwo da się potwierdzić wiarygodność danej osoby. Wystarczy zapytać daną osobę o numer Legionisty, który otrzymuje każda osoba przy rekrutacji. Każda osoba zna swój numer. Po takim numerze łatwo da się zweryfikować w jakich latach dana osoba służyła. No i po tym można dojść do tego w jakim regimencie i tak dalej.

Ja osobiście nie znam go, nigdy nie słyszałem i żadna z osób, które znam – czy to z mniejszym, czy większym stażem – też nie wie o kim mowa. (…) Tutaj te dwie sekcje werbują zazwyczaj w swoje szeregi osoby o ponadprzeciętnej inteligencji i ponad przeciętnej kondycji fizycznej, a z tego co wiem, to ten Jacek ani tym ani tym się nie wykazuje, a więc ciężko mówić, żeby on w takiej sekcji był.

Żołnierz został też poproszony o ocenę mowy w języku francuskim przez starego „Murana”.

Sprawdź!  (VIDEO) Mateusz Murański przygotowuje się do kolejnej walki! Trenuje w środku lasu: "-15 stopni , ale lecimy bez wymówek"

Podsyłaliście mi wywiad Murańskiego z jakimś dziennikarzem, na którym rzekomo wypowiada się w języku francuskim. Jeśli chodzi o mnie ja nic z tego francuskiego nie zrozumiałem. Wydaje mi się, że chciał on powiedzieć… [Kacper wygłasza kilka słów po francusku]. W każdym bądź razie dałem, to do przesłuchania koledze z Mołdawii, który też mówi po francusku… I on też nic nie rozumie!

@mafia.motivax @kacper_musial na temat służby starego murana w Legii 😅 #shoty #jacekmurański #starymuran #viral #legiacudzoziemska #fyp #viral ♬ dźwięk oryginalny – DYOR.

Nagranie pochodzi z kanału Freak Fight Polska.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.