FAME MMA

(VIDEO) Miarka się przebrała? FAME wyłącza mikrofon Jackowi Murańskiemu!

Dziś o godzinie 20:00 zaczęła się druga i ostatnia konferencja prasowa przed galą Fame MMA 16. Kibice oczywiście jak zawsze oczekiwali „dymów”!

-> Oglądaj Fame MMA 16 TUTAJ!

Największa federacja freak fight w Polsce po raz kolejny w tym roku zorganizuje niezwykle ekscytujące wydarzenie! Na Fame MMA 16 wystąpią znane postaci z poprzednich gal, jak liczący na poprawę fatalnego rekordu “Daro Lew”, faworyt publiczności Robert Pasut, czy jego oponent – Jacek Murański.

Na gali nie brak konfliktów do wyjaśnienia, a największy z nich rozpętał się podczas pierwszej konferencji. Adrian “Polak” Polański nie mógł podarować Patrykowi Domke spoliczkowania i ochrona miała pełne ręce roboty! Awantura zresztą przeniosła się też na zaplecze.

Do tego po pokonaniu “Bomby” na Fame MMA 16 PPV powraca też Władca PiekiełAmadeusz “Ferrari” Roślik. Jego oponentem będzie Mariusz „Hejter” Słoński, który ostatnią walkę przegrał w zaledwie 68 sekund.

Wyłączony mikrofon Jacka Murańskiego!

Skoro na konferencji prasowej pojawił się Jacek Murański, to musiało się zadziać! Stary „Muran” raz jeszcze wdawał się w dyskusje z prowadzącym Sylwestrem Wardęgą, któremu zarzucał manipulację, choć ten… cytował słowa pani Murańskiej.

Sprawdź!  Nadchodzi gala FAME MMA 12! Kto zawalczy? Znamy całą kartę walk

YouTuber wyciągnął też temat swojej umowy, która dobiegła końca. Dodał też, że porozumiał się z „Nitrozyniakiem” w sprawie ewentualnej walki w 2023 roku. Obaj jednak nie chcą występować w tej samej federacji, co Jacek Murański.

O ile Wardęga rozumie, że osoby tak „dymiące” są potrzebne i część widzów na pewno uwielbia takie osoby, o tyle sam nie zamierza pojawiać się w takim towarzystwie. Chwilę później głos zabrał „Muran”, który zaczął wypowiadać się na temat „Nitro”, ale włodarze FAME, czyli „Boxdel” i Wojciech Gola poprosili o wyłączenie mikrofonu!

Zdawało się, że pan Jacek opuści konferencję, jednak ostatecznie pozostał na miejscu.

Fame MMA 16: Kursy bukmacherskie

Galę FAME 16 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Federacja jak zawsze dostarcza wielu wrażeń prezentując twarze uwielbiane przez fanów. Na FAME 16 PPV pojawią się znani „Dzinold” i „Bandura”, a sporo emocji wywołuje czasu debiut Natana „Boga Estetyki” Marconia!

Sprawdź!  Tyburski podsumował wygraną z Załęckim: "Już deklasowałem Denisa. Chciałem go przetrzymać"

-> Obstaw FAME MMA 15 bez ryzyka!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.