Bez kategorii

(VIDEO) Materla za kulisami KSW rozmawia z trenerem Pudzianowskiego: „Ja się nie ruszam, ja się napie**alam”

Do sieci trafił zakulisowy materiał z gali KSW 71. Mocno zobaczyć na nim m.in. rozmowę Michała Materli z trenerem Anzorem Azhievem.

Podczas gali KSW 70 doszło do starcia dwóch legend polskiego MMA. Michał Materla zawalczył w kategorii ciężkiej i zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim. Były mistrz był dużym faworytem i wielu skazywało „Pudzillę” na porażkę.

Jak się jednak okazało, underdog mocno zaskoczył Materlę potężnymi ciosami. Kilka mocnych uderzeń naruszyło rywala, aż w końcu potężny podbródkowy zakończył pojedynek ciężkim nokaut w niecałe dwie minuty.

Michał Materla rozmawia z trenerem Pudzianowskiego

Na kanale KSW został opublikowany zakulisowy materiał z ostatniej gali w Toruniu, na której walczył Artur Szpilka. Trenuje on w jednym klubie razem z Mariuszem Pudzianowskim, więc w jego szatni pojawił się ich wspólny trener Anzor Azhiev.

Do szatni przyszedł również Michał Materla, który miał okazję porozmawiać z trenerem Pudzianowskiego. Przywitał się z nim i Azhiev zapytał zawodnika o zdrowie.

– Ambicja cierpi. Ze zdrowiem wszystko ok. Wiesz, jak to jest.

Ambicja zawsze cierpi – odpowiedział trener.

Sprawdź!  Najman zawalczy z Murańskim, ale w formule MMA: "Dlatego właśnie prawnicy zabronili mi walki na gołe pięści. Zrobiłbym mu krzywdę, to..."

– Cierpi, cierpi. No wiesz, taki przygotowaliście plan. Ale nic złego, przecież wiesz…

– Ja powiem ci tak. Ogólnie od samego początku myśleliśmy, że ty będziesz dużo ruszał się.

Ja się nie ruszam. Ja się napierdalam – wyjaśnił Materla.

– Ale ja myślałem, że teraz będziesz się ruszał. Myślałem, że się będziesz bardziej ruszał, straszył. Bardziej tak, wiesz, na przykład będziesz chciał go wymęczyć.

Powiem ci szczerze, że zgubiło mnie to, że się tak dobrze czułem w przygotowaniach z ciężką wagą, że po prostu… A wiesz, sparowaliśmy w większych rękawiczkach. Już mnie zgasił tym sierpem – przyznał Materla, który przyjął kilka potężnych ciosów, zanim został znokautowany.

– Poczułeś, tak?

– Już mnie zabetonowało, wiesz.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  "Juras" odpowiada na komentarze po KSW 77! "Nie jest wam głupio kibice sukcesu?"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.