MMA

(VIDEO) Masakryczne złamanie! Zawodnik chciał walczyć z przestawionym nosem!

Wchodząc do ringu, czy też do klatki zawodnicy wiedzą, że są narażeni na mniejsze lub większe urazy. Niektórzy jednak nic sobie nie robią… nawet z przestawionej kości.

W tę niedzielę odbyła się gala A1 Combat. Jest to federacja, którą prowadzi Hall of Famer UFC, Urijah Faber. Popularny „The California Kid” zestawił ze sobą dwóch perspektywicznych fighterów z niewielkim doświadczeniem – Blake’a Perry’ego (1-0-0) i Marcela McCaina (0-1-0).

Już w trakcie pierwszej rundy McCain ściągnął głowę rywala w tajskim klinczu, gdzie wymierzył mu brutalne kolano prosto w nos. Niepokonany na tamten moment Perry zupełnie sobie z tego nic nie zrobił i dalej napierał na przeciwnika, co można zobaczyć w poniższej powtórce.

Blake wytrzymał do końca otwierającej odsłony i jak gdyby nigdy nic udał się na przerwę. Wideo ze zbliżeniem na efekt kontuzji zamieścił kanał UFC Fight Pass na Twitterze, okraszając go sarkastycznym pytaniem: „Myślicie, że nos jest złamany?”

Sędzia widząc zmasakrowany nos zawodnika z Hawajów wezwał lekarza i wspólnie podjęli decyzję o zakończeniu pojedynku przed czasem. Blake Perry doznał tym samym pierwszej zawodowej porażki, choć protestował i dalej chciał mierzyć się z McCainem.

Poniżej wideo z nastawiania nosa fightera. Przeznaczone raczej dla osób o mocnych nerwach.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.