UFC

(VIDEO) Marcos Rogerio de Lima wygrywa w 32 sekundy! Świetny występ Brazylijczyka!

Druga walka wieczoru UFC Vegas 42 odbędzie się w kategorii ciężkiej. Nieprzewidywalny Ben Rothwell podejmie 36-letniego Brazylijczyka, Marcosa Rogerio de Limę.

Ben Rothwell odbił się po ubiegłorocznej porażce z Marcinem Tyburą i na gali UFC Fight Night 188 w maju tego roku poddał już w drugiej rundzie Chrisa Barnetta. Rothwell to weteran federacji, dla której walczy nieprzerwanie od 2009 roku. Amerykanin przegrał w tym czasie 7 razy, jednak wciąż pozostaje groźnym i potrafiącym skończyć rywala zawodnikiem – z 39 wygranych w karierze tylko 4 odniósł po deyczjach.

Marcos Rogerio de Lima do UFC dostał się przez program The Ultimate Fighter Brazil. Brazylijczyk był częścią teamu Chaela Sonnena w pełnym emocji sezonie ze względu na rywalizację „American Gangstera” z Wanderleiem Silvą. Od czasu debiutu dla największej federacji MMA przegrywał pięciokrotnie, jednak po każdej porażce zwyciężał. Na UFC on ESPN 24 w maju tego roku jednogłośną decyzją pokonał Maurice’a Grenne’a. Co ciekawe w ostatnich 10 walkach ma równy bilans 5-5.

Przebieg walki

Runda 1

Rothwell wystartował z mocnym prostym, ale zaraz de Lima zasypuje go ciosami! ALEŻ SALWA CIOSÓW! ROTHWELL rusza po sprowadzenie, ale jest już na wpół przytomny! Szybkie skończenie i pierwsza seria wygranych Brazylijczyka rozpoczęta!

Sprawdź!  Leon Edwards uważa, że Jorge Masvidal odejdzie na emeryturę! "Ten koleś to oszust. Ja pnę się do góry, a on..."

Oficjalny werdykt: Marcos Rogerio de Lima wygrywa przez TKO w 1 rundzie (0:32)!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *