UFC

(VIDEO) Krzysztof Jotko odklepuje! Wygrana Brendana Allena już w 1. rundzie!

Na UFC Vegas 61 do oktagonu powrócił reprezentujący Polskę Krzysztof Jotko! Zawodnik American Top Team zmierzył się z Amerykaninem, Brendanem Allenem.

-> Oglądaj UFC Vegas 61 NA ŻYWO!

Krzysztof Jotko do UFC dołączył z perfekcyjnym rekordem 13-0-0, a miało to miejsce jeszcze w 2013 roku. Po raz ostatni do oktagonu wszedł w maju. Znakomicie blokował próby sprowadzenia kapitalnie poddającego Geralda Meerchaerta, samemu obalając czterokrotnie, i skutecznie wypunktował rywala w stójce. Jotko wygrał jednogłośną decyzją sędziów i dziś szukał szansy na przedłużenie tej serii!

Jego rywalem na UFC Vegas 61 był Brendan Allen. Amerykanin jest aż o 6 lat młodszy od polskiego fightera, a szansę na walkę w największej federacji MMA otrzymał poddając przeciwnika już w 1. rundzie podczas Dana White’s Contender Series. „All In” znajduje się obecnie na fali 2. wygranych z rzędu, choć przegrywał już z Seanem Stricklandem oraz Chrisem Curtisem.

Jotko vs. Allen – RELACJA

Runda 1

Jotko szybko wykorzystuje błąd po kopnięciu rywala i zajmuje górną pozycję w parterze. Allen straszył balachą, ale Polak przeszedł do półgardy, skąd wyprowadza pojedyncze uderzenia. Allen odwraca jednak sytuację, ale Krzysiek unika ground-and-pound. Polak wraca na nogi, ale zaraz Brendan Allen sprowadza go na matę. Krzysztof Jotko klęka, ale szybko Amerykanin zachodzi za plecy. „All In” łapie duszenie zza pleców i Jotko musi odklepać!

Sprawdź!  Leon Edwards sfaulował w walce wieczoru Belala Muhammada na UFC Fight Night 187. Wymowna reakcja szefa UFC.

Oficjalny wynik: Brendan Allen wygrywa przez poddanie w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.