MMA

(VIDEO) Kompromitacja Royal Division! Walka bez sędziego, karimaty zamiast oktagonu! Zawodnicy zrezygnowali z walki!

Royal Division to nowa organizacja freak fightowa, która ma za sobą pierwszą galę. Wydarzenie okazało się wielką kompromitacją, a zawodnicy zrezygnowali z walki, kiedy zobaczyli „oktagon”.

To już kolejny skandal z udziałem Royal Division. Po raz pierwszy o federacji zrobiło się głośno za sprawą kontrowersyjnego zestawienia. Sobowtór Władimira Putina miał zmierzyć się z sobowtórem Wołodymyra Zełenskiego, co mocno nie spodobało się Internautom. Organizację promował Antoni Królikowski, który został skrytykowany i zdecydował się zakończyć współpracę z federacją.

Skandaliczna gala Royal Division

To był dopiero początek kontrowersji związanych z Royal Division. Federacja musiała zmierzyć się z ogromną krytyką, jednak ostatecznie i tak zdecydowała się zorganizować pierwszą galę, która prawdopodobnie będzie również ostatnią.

Wydarzenie rzekomo miało odbyć się w normalnym oktagonie, ale ostatecznie starcia były toczone w małej sali, a włodarze nie zapewnili zawodnikom odpowiednich warunków do walki. Pojedynki zamiast w klatce były toczone na karimatach, które kilka chwil wcześniej zostały posklejane taśmą tak, żeby jedynie wyznaczyć miejsce walki.

Część zawodników, gdy zobaczyła, jak to wszystko wygląda, zdecydowała się zrezygnować z udziału w Royal Divison. Mimo że byli straszeni karami finansowymi, nie chcieli ryzykować utraty zdrowia. Natomiast pozostali freak fighterzy, którzy postanowili jednak zawalczyć, byli zszokowani warunkami, jakie zapewnili organizatorzy.

Sprawdź!  "Boxdel" komentuje galę Royal Division: "Odstaw kwasy i nie rób krzywdy tej branży"

To jednak nie wszystko. Część pojedynków odbyła się bez sędziego, zawodnicy po prostu weszli na karimaty i zaczęli się bić. Włodarz Tomasz Olejnik nie specjalnie przejął się całą sytuacją. W rozmowie z kanałem AntyFakty wyjaśnił, że od rana przeciwności losu sprawiają, że wydarzenie musi odbyć się w takich warunkach.

„Boxdel” pisał, że nie ma nawet karetki, macie – powiedział, wskazując na ambulans – Mieliśmy rano cały oktagon, teraz to jest oktagon tymczasowy, który ekipa załatwiła i musimy z tym zostać. Nie wiemy nawet co i jak, bo jeden organizator jest z policją. Teoretycznie czekamy i zobaczymy co dalej.

Poniżej możecie sprawdzić, jak wyglądało wydarzenie Royal Divison, którego nie można nazwać galą freakową.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  [WIDEO] Znany z gal Gromda i Wotore Kacper Miklasz przegrywa przez poddanie z Denisem Stojnicem

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.