KSW

(VIDEO) Kolejny nokaut! Grzebyk rozbija rywala w pierwszej rundzie!

Za nami kolejny pojedynek gali KSW 77. Początkowo Andrzej Grzebyk miał zmierzyć się z Emilem Meekem, jednak na kilka dni przed starciem doznał on kontuzji. Meeka zastąpił prawdziwy specjalista od poddawania Oton Jasse.

Andrzej Grzebyk ma za sobą sześć pojedynków w okrągłej klatce. Ostatni raz walczył na gali KSW 72 i przegrał z Tomaszem Romanowski. Wcześniej musiał uznać wyższość Adriana Bartosińskiego. Niezależnie jednak od wyniku Andrzej zawsze daje efektowne boje w klatce. Od roku 2018 żadna z jego walk nie zakończyła się na kartach sędziowskich.

Grzebyk najczęściej nokautuje swoich rywali. W ten sposób wygrał już jedenaście razy. Trzy razy natomiast zdobywał zwycięstwo przez poddanie. Do KSW Andrzej wszedł, będąc na fantastycznej fali ośmiu wygranych z rzędu.

Podczas gali w Gliwicach Oton Jasse stoczył swój 30 pojedynek w zawodowym MMA. Pochodzący z Brazylii zawodnik wygrał do tej pory 21 walk i wszystkie zakończył przed czasem. Aż 19 z nich zwyciężył, poddając swoich rywali, w tym 16 razy zrobił to już w pierwszej rundzie.

Sprawdź!  KSW 77 - gdzie obejrzeć za darmo? Stream online i transmisja free

Jasse ostatni raz walczył w czerwcu tego roku i dopisał do swojego rekordu kolejną wygraną przez poddanie w pierwszej odsłonie walki. Oton większość swoich dotychczasowych bojów stoczył w Brazylii, ale bił się też w Rosji i na Dominikanie.

RELACJA

RUNDA 1

Grzebyk rozpoczyna od mocnego niskiego kopnięcia, Brazylijczyk nie trafia ze swoim. Polak skraca dystans, widać, że Jasse będzie szukał sierpa w kontrze i niemal trafia! Szybko skraca dystans po kiwce i obala Andrzeja po slamie! Szukał balachy Oton, dobrze unika próby poddania Grzebyk. Myślał przez chwilę o trójkącie rękoma Andrzej, podnosi się zaraz i bardzo motki lądują na głowie Brazylijczyka! Próbował znów dźwigni, ale napiera, ależ napiera Andrzej Grzebyk! Pełny dosiad i kanonada uderzeń i pięściami i łokciami na głowę Jasse. Polak wsadza rękę i szuka poddania! Zrywa uchwyt Oton, pracuje uderzeniami Andrzej, a zaraz z łatwością zrzuca go z pleców Brazylijczyk. Grzebyk upolował lewy na wątrobę i KONIEC!

Oficjalny wynik: Andrzej Grzebyk wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiad po KSW 77:

Sprawdź!  Ostra reakcja szefa KSW! Odpowiada na słowa Wrzoska: "Już mu się odkleja. Rzygać mi się chce od farmazonów"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.