GROMDA

(VIDEO) Kofi King przesyła wiadomość do zawodników GROMDY! „Ja ich przetestuję i zobaczę, jacy są twardzi”

3 marca odbędzie się 12 edycja GROMDY i tym razem federacja sprowadziła wielu zawodników z zagranicy, którzy skonfrontują się z polskimi fighterami.

Szeregi największej w kraju organizacji walk na gołe pięści zasilą mocni wojownicy. W ringu zobaczymy m.in. gwiazdę KOTS Simona „The Savage” Henriksena, który ma na swoim koncie ciężki nokauty i brutalnie walki.

Na polskiej scenie zadebiutują również tacy zawodnicy jak bałkański „Kalashnikov”, „Taeddy” z Niemiec, czy uliczny fighter z Belfastu „Problem”. Na karcie walk ponownie znajdzie się 8 osobowy turniej oraz dodatkowe superfighty, w których zawodnicy od pierwszej sekundy mogą ruszyć na siebie bez kalkulacji.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

Wiadomość „Kofi Kinga” do zawodników GROMDY!

Do Polski przyleci też między innymi ważący 114 kilogramów „Kofi King”, który przez organizację został przedstawiony jako „mamucia maszyna do brutalnego nokautowania”. Jak to przystało na kibiców z Polski, szybko zaczęli oni wytykać w komentarzach, że zapewne Urugwajczyk robi tylko groźne miny, a w ringu GROMDY górą będą zawodnicy z Polski i uliczny wojownik szybko wróci tam, gdzie aktualnie mieszka, czyli do Wielkiej Brytanii.

Sprawdź!  Słomka celuje w walkę o pas GROMDY! "Jestem do tego stworzony"

Im większa szafa, tym głośniej spada – napisał jeden z nich. Głos szybko zabrał Łukasz Parobiec, czyli gwiazda walk na gołe pięści i prawdziwy wojownik, który krótko skwitował – Nie lekceważyłbym gościa, w walkach na gołe pięści ma rekord 6-0.

Teraz „Kofi King” przesłał wiadomość do zawodników GROMDY i zapowiedział ciężkie nokauty:

– Lecę do Polski na galę GROMDA. Maja tam twardych gości, ale ja ich przetestuję i zobaczę, jacy są twardzi. Idę po nokaut, zawsze idę po nokaut, to jest waga ciężka. Jedyna opcja to nokaut.

@fansportu.pl Kofi King wysyła wiadomość do zawodników GROMDY 🤯👊 #gromda #bareknuckle #bareknucklefc #kots #kingofthestreets #gromda12 #walka #walkinagolepiesci #mma ♬ dźwięk oryginalny – fansportu.pl

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.