UFC

(VIDEO) KO ROKU?! Melsik Baghdasaryan zwycięża w drugiej rundzie!

Drugą walką UFC Vegas 33 było starcie debiutantów dywizji piórkowej w największej organizacji MMA. Fighterzy szansę dostali po udanych występach w Dana White Contender Series i żaden z nich nie ma jeszcze 30. lat!

Runda 1

Jak na niższe kategorie wagowe przystało od razu mamy fajerwerki! Baghdasaryan mocno trafia rywala niskimi kopnięciami i pojedynczymi kombinacjami. Anglin zapina klincz i zdaje się, że właśnie w ten sposób będzie prowadził pojedynek. Armeńczyk nie daje się jednak i udanie zrywa. po czym trafia naprawdę mocnymi prostymi. Collin Anglin ewidentnie ma problemy z wyczuciem dystansu i przypłaca to wyłapaniem dwóch-trzech mocnych uderzeń na głowię! „The Gun” pakuje się w małe problemu będąc sprowadzonym, ale widać, że czuje się lepiej w oktagonie i po chwili wraca do stójki. Tam kontynuuje to, co przez 4 minuty kapitalnie mu wychodziło – wysokie kopnięcia, ciosy pięściami, pełen serwis! Baghdasaryan dużo lepiej pracuje, trafia prostym i wysokim kopnięciem i jedyne co ratuje i utrzymuje Anglina w pojedynku to klincz.

Runda 2

Druga odsłona rozpoczęła się zdecydowanie spokojniej. Melsik Baghdasaryan wie, że rywal otrzymał kilka uwag od narożnika, co zmieni jego podejście. Collin Anglin wyłapał jedno z kopnięć, ale starcie utzymuje się w stójce… PO CZYM OTRZYMUJE PIEKIELNIE MOCNE WYSOKIE KOPNIĘCIE! MELSIK BAGHDASARYAN DAJE NAM PRETENDENTA DO KO ROKU!

Sprawdź!  (VIDEO) Wyniki ważenia i face to face przed UFC on ESPN 41. Łukasz Brzeski sporo lżejszy od rywala!

Oficjalny wynik: Melsik Baghdasaryan wygrywa przez KO w drugiej rundzie (1:50)!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.