UFC

(VIDEO) Kadyrow nadaje się do UFC? Na sparingu udusił i wygrał z Khamzatem Chimaevem. Kolejne propagandowe nagranie z udziałem przywódcy Czeczenii.

Jeden z zawodników wagi półśredniej UFC, niepokonany Khamzat Chimaev, spotkał się w „koleżeńskim” sparingu z Ramzanem Kadyrowem. W jego trakcie kontrowersyjny polityk zmusił „Wilka” do odklepania! Trudno nie powstrzymać śmiechu, ponieważ nagranie, jak każde inne z udziałem Kadyrowa, które wrzucone jest na oficjalnych mediach społecznościowych przywódcy Czeczenii, jest tak spreparowane, aby ten wyszedł na nim jak najbardziej korzystnie. W rzeczywistości jest jednak zupełnie inaczej.

Koniecznie musicie zobaczyć poniższe nagrania.

Wschodząca gwiazda UFC, Khamzat Chimaev, szturmem wdarł się do rankingu wagi półśredniej. Urodzony w Czeczenii „Wilk” pokonał na UFC 273 jednogłośną decyzją Gilberta Burnsa, drugiego fightera TOP 10 dywizji. Było to czwarte z rzędu zwycięstwo Chimaeva w największej federacji MMA.

O bliskich relacjach „Borza” z prezydentem Czeczenii wiadomo nie od dziś. Organizacja UFC nie robi sobie z tego nic, że Kadyrow najpierw wrzuca do sieci zdjęcia oraz nagrania z inwazji Rosji na Ukrainę, a następnie publikuje materiały z niepokonanym Chimaevem. Według wielu kibiców sytuacja jest niedopuszczalna i organizacja powinna zareagować i zawiesić Chimaeva, który nie ukrywa przyjaznych stosunków z Kadyrowem.

Kadyrov uczestniczył nawet w prywatnej ceremonii zaślubin Khamzata.

Kadyrov zwraca się do Polaków

Znany z prorosyjskiej postawy przywódca Czeczenii kilka dni temu opublikował apel na swoim kanale na Telegramie. Kadyrow domaga się, aby Polski rząd przeprosił za oblanie ambasadora farbą i przekazał, że Rosja nie zignoruje „ataku” na swojego dyplomatę.

Sprawdź!  (VIDEO) Marcin Prachnio nagrodzony bonusem od UFC! Polak zgarnął dodatkowe 50 tys. dolarów za nokaut!

Co Polska chce osiągnąć? Po Ukrainie, jeśli będzie komenda, w sześć sekund pokażemy wam, na co nas stać. Lepiej zabierzcie broń, najemników [z Ukrainy – przyp.red.] i oficjalnie przeproście naszego ambasadora. Nie zostawimy tego tak po prostu” – mówi w zamieszczonej wiadomości Kadyrow.

Dyktator przestrzegł Polskę, że twarda postawa wobec Rosji „źle się skończy”.

Gracie w bardzo złą grę z naszym państwem… Nie grajcie według melodii Zachodu i Ameryki. To nie skończy się dobrze” — ostrzega Kadyrow.

Chimaev na sparingu z Kadyrovem

Teraz kontrowersyjna postać ze świata polityki wypuścił wideo, na którym sparuje z 3. zawodnikiem rankingu półśrednich UFC. W oświadczeniu czeczeńskiego lidera można przeczytać, że na treningu pojawili się także jego wnukowie, Adam i Eli Kadyrow.

Sprawdź!  Jake Paul zawalczy w boksie z byłym mistrzem UFC

Chimaev jak zawsze zamęczał przeciwnika swoimi umiejętnościami grapplerskimi. Na poniższym wideo widać, że Ramzan Kadyrow wygrywał jednak z „Borzem”, któremu nie odpuszczał w wymianach i zdołał go nawet obalić! Co więcej, po założeniu gilotyny prezydent Czeczenii sprawił, że Chimaev… odklepał!

Kilka dni temu w sieci hit zrobiło inne nagranie z udziałem Kadyrowa. Na telegramie udostępniony został jego sparing z zawodnikiem, który najwidoczniej miał zakaz wyprowadzania ciosów. Zobaczcie sami.

Nie jest tajemnicą, że jedną z największych pasji czeczeńskiego dyktatora jest sport. Kadyrow jest nawet honorowym prezesem klubu piłkarskiego Achmat Grozny, którego nazwa została zmieniona, aby uczcić ojca Ramzana — Achmata Kadyrowa.

Zespół, który jest oczkiem w głowie Ramzana, występuje w rosyjskiej „Priemjer Lidze”. Według plotek, w sezonie 2003/04 czeczeński klub wygrał Puchar Rosji, bo specjalne polecenia miał wydać Władimir Putin, który chciał wywalczyć sobie jeszcze większą przychylność Ramzana.

Sprawdź!  Aljamain Sterling wyzywa po UFC 273! "Hej Igła, gdzie jesteś do ch***ja?!"

Na niekorzyść Ramzana, jego miłość do sportu nie idzie w parze z posiadanymi umiejętnościami, co nie przeszkadza mu, aby od czasu do czasu popisać się „talentem”. Hitem sieci stało się m.in. nagranie, które przedstawia koszykarski kunszt Kadyrowa.

Ramzanowi trudności sprawia nawet dorzucenie do kosza, a po niezliczonych próbach, które zakończyły się niepowodzeniem, zawiedziony dyktator wykopuje piłkę w powietrze. Poniżej możecie obejrzeć nagranie.

Okazuje się, że przywódca Czeczenii wcale nie lepiej radzi sobie na piłkarskiej murawie. Próbkę swojego talentu Kadyrow dał podczas towarzyskiego spotkania przeciw piłkarzom z Włoch. Ramzan podczas próby podania nie trafił w piłkę, po czym niemal kompletnie stracił równowagę.

Co myślicie o powiązaniach Khamzata Chimaeva i Kadryowa? Czy organizacja UFC powinna wyciągnąć konsekwencję i zawiesić niepokonanego zawodnika?

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. I taki półdebil i prymityw o intelekcie orangutana jest przywódcą państwa. Nic dziwnego, że bierze udział w wojnie, przecież do wojny pierwsze się rwą upośledzone intelektualnie jednostki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.