UFC

(VIDEO) Khabib sprawdza się w roli bezlitosnego trenera: „Jeśli ktoś jest zmęczony, może iść do domu… Może się też popłakać”

Do sieci trafiło nagranie z treningu prowadzonego przez byłego mistrz UFC Khabiba Nurmagomedova. Dagestańczyk nie odpuszcza zawodnikom trenującym w AKA.

Khabib Nurmagomedov to były mistrz UFC w kategorii lekkiej, który przeszedł na emeryturę jako niepokonany fighter. W całej karierze wygrał wszystkie 29 pojedynków. W 2018 roku pokonał Al Iaquinta i zdobył pas UFC, który następnie obronił w trzech kolejnych pojedynkach. Zawodnik zdominował i poddał po kolei Conora McGregoraDustina Poiriera Justina Gaethje.

Po śmierci swojego trenera i ojca zdecydował, że przechodzi na sportową emeryturę. Fighter chce jednak pójść w ślady Adulmanapa i trenować kolejnych zawodników. Były mistrz m.in. pojawia się w narożnikach zawodników z Rosji, czy też pomaga innym fighterom w przygotowaniach.

Dagestańczyk postanowił wesprzeć Luke’a Rockholda w powrocie do oktagonu. Amerykanin kilka miesięcy temu przyznał – On idzie po tytuł „trenera roku”, to jest to, czego chce. Idzie w ślady swojego ojca. To jest to, co jego tata zawsze robił. Zawsze był wnikliwy i miał dobre oko do tego sportu. Myślę, że Khabib jest gotowy, aby przyjąć tę rolę.

KHABIB NURMAGOMEDOV W ROLI TRENERA

Tym razem trener Javier Mendez z klubu American Kickboxing Academy opublikował nagranie, na którym Khabib prowadzi jednostkę treningową.

Sprawdź!  Dana White wściekły na USADĘ! "To nie było żadne oświadczenie, to było..."

Nurmagomedov nie odpuszcza podopiecznym – Kto jest zmęczony, może iść do domu! – oświadczył były zawodnik, kiedy reszta wykonywała ćwiczenia.

 Khabib, Co jeszcze mogą zrobić? – zapytał trener Mendez.

– Mogą płakać. Jeśli ktoś jest zmęczony, może się popłakać – dodał.

– Są tutaj jakieś płaczące dzieci? – zapytał Mendez, kierując słowa w stronę ćwiczących zawodników.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.