KSW

Szef KSW o pojedynku Mamed Khalidov vs Mariusz Pudzianowski: „Mamed to jest gość, którego bardziej kręcą wyzwania niż same zwycięstwa. Wierzę, że on jest bardzo chętny”

Szef KSW odniósł się do słów Mameda Khalidova, który stwierdził, że mógłby stanąć do walki z Mariuszem Pudzianowskim, gdyż jest on prawdziwym fighterem.

Aktualny mistrz wagi średniej po gali KSW 61 przyznał, że mógłby sprawdzić się w starciu z byłym strongmanem. Mariusz Pudzianowski pokonał bowiem Łukasza Jurkowskiego. Sędzia przerwał pojedynek w trzeciej rundzie, kiedy Pudzian rozbijał swojego klubowego kolegę.

Po gali KSW 61 Mamed Khalidov w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim przyznał – Kilka dni temu w wywiadzie powiedziałem, że jeżeli mi zaproponują, to jestem otwarty na takie rozwiązanie. Gdyby to było freakowa walka z jakimś freakiem, to bym odmówił. Nie interesuje mnie coś takiego. A Pudzianowski jest 100-procentowym zawodnikiem i sportowcem.

Maciej Kawulski już wcześniej zabrał głos w sprawie takiego pojedynku, wówczas powiedział – Wszystko, co interesuje kibiców, interesuje również mnie. Z drugiej strony, nie wyobrażam sobie trudniejszego do realizacji zestawienia od tego właśnie. I nie sądzę, żeby było ono przyjęte brawami ze strony obu zawodników.

SZEF KSW O WALCE MAMEDA KHALIDOVA Z MARIUSZEM PUDZIANOWSKIM

Tym razem, ponownie w rozmowie z portalem Sportowe Fakty odniósł się do potencjalnego starcia. Szef KSW nie wierzy jednak, że to takiego pojedynku dojdzie:

Sprawdź!  [WIDEO] Po trzech wymęczających rundach Bruno Santos pokonuje na punkty Pawła Polityłę

 Mamed to jest gość, którego bardziej kręcą wyzwania niż same zwycięstwa. Rzeczywiście półśmiechem, półżartem rzucił, że jak będzie możliwość, to on chętnie zmierzy się z Pudzianowskim. I ja wierzę, że on jest bardzo chętny, ale uwierz mi, przez lata widziałem wiele, ale zdecydowanie niewielu zawodników, którzy chcieli walczyć z Khalidovem.

Kawulski został także zapytany o powrót Khalidova do klatki. Na ten moment jednak wciąż brak konkretnych informacji – Jesteśmy w trakcie ustaleń. Próbujemy poszukać jakiegoś kompromisu czasowego. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie coś się z naszych rozmów wykluje. Chorwacja? Kto wie.

Źródło: Sportowe Fakty

Sprawdź!  Andrzej Grzebyk przystąpi do rewanżowego boju z Mariusem Zaromskisem na KSW 62

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *