GROMDA

(VIDEO) Jest nagranie z potężnego nokautu! Wystarczyło jedno uderzenie „Gleby”! Mistrz GLORY wyniesiony na noszach

Za nami gala GROMDA 8, na której nie zabrakło soczystych nokautów, czyli tego na co czekali wszyscy kibice krwawych walk na gołe pięści. W jednym z super-fightów Patryk „Gleba” Tołkaczewski w 6 sekund znokautował byłego mistrza GLORY!

Zawodnicy na GROMDZIE toczą pojedynki na gołe pięści. Są to walki na zasadach bokserskich, a zawodnicy biją się w ringu o wymiarach 4×4 metry. Starcia podzielone są na pięć rund. Cztery odsłony trwają po 2 minuty. Ostatnia runda jest bez limitu czasowego.

W turnieju GROMDY po raz kolejny udział wzięło ośmiu zawodników. Tym razem federacja przygotowała także dwóch fighterów rezerwowych, w tym Daniela „Huntera” Wiecławskiego Przemysława „Reksio” Rekowskiego.

„Hunter” wszedł na zastępstwo za Piotra „Capo” Półchłopka, który złamał śródręcze po pierwszym pojedynku. Więcławski wygrał z „Japą„, a w wielkim finale zmierzył się z Łukaszem „Goat” Parobcem. Początkowo Parobiec nie chciał wyjść do walki finałowej ze względu na wcześniejszy pojedynek, który okazał się najdłuższym w historii walk na gołe pięści organizacji GROMDA. „GOAT” walczył ponad 30 minut i pokonał „Ziomka”. Po konsultacjach postanowił, że wyjdzie do finału, w którym rozprawił się z „Hunterem”. Zawodnicy pokazali niesamowity charakter i walczyli do samego końca!

Sprawdź!  Zmiany w rankingu zawodników walk na gołe pięści. Duży awans "Brodacza" po zwycięstwie na GROMDA Beach.

„Gleba” nokautuje Brazylijczyka!

Na kibiców czekała również nie lada gratka. Mistrz GLORY zmierzył się z Patrykiem „Glebą” Tołkaczewskim. Brazylijczyk zapowiadał, że będzie chciał pokonać wszystkich, którzy staną mu na drodze. „Gleba” w dzień ważenia zapowiedział natomiast, że pokaże Brazylijczykowi jak biją się Polacy.

„Gleba” błyskawicznie skończył byłego mistrza świata GLORY! Polak trafił prosto na szczękę Brazylijczyka, który padł nieprzytomny na deski w 6 sekundzie walki. Znokautowany zawodnik został wyniesiony na noszach.

WIDEO:

NOKAUT:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.