GROMDA

(VIDEO) Artur Szpilka zawalczy w GROMDZIE? Podaje wstępny termin powrotu! „Wrócę może w…”

Za nami emocjonująca gala GROMDA 8, podczas której mogliśmy usłyszeć goszczącego w studio Artura Szpilkę. Pięściarz po wydarzeniu odpowiedział na kilka pytań w rozmowie z mediami.

Wczorajszy turniej był naprawdę ciekawy i wszystkich zaskoczył świetny występ Łukasza „Goata” Parobca. Zawodnik w półfinale wygrał ponad 30-minutowy najdłuższy w historii organizacji pojedynek. Wydawało się, że będzie zbyt wyczerpany, żeby zwyciężyć turniej.

W ostatnim etapie zmierzył się z „Hunterem”, który wskoczył na zastępstwo i stoczył tylko jedną walkę. Miał więc znacznie więcej siły, ale „Goat” nie wypuścił zwycięstwa z rąk i w piątej rundzie rozbił rywala, dzięki czemu awansował do wielkiego finału o 100 tysięcy złotych.

Na gali zobaczyliśmy także wyjątkowo brutalny nokaut. Jednym uderzeniem „Gleba” posłał na deski byłego mistrza GLORY Saulo Cavalariego. Brazylijczyk potrzebował pomocy medycznej i został wyniesiony na noszach.

Szpilka po wczorajsze gali odniósł się do ostatniej afery dookoła GROMDY i przyznał, że nie można krytykować zawodników, gdyż to oni tworzą organizację oraz dostarczają kibicom ogromnych emocji.

– To są zawodnicy naprawdę kozaki. Możemy sobie tutaj mówić, gadać. GROMDA może podobać nam się mniej, bardziej, ale szacunek tym ludziom wszystkim, którzy tworzą GROMDĘ, poza organizatorami – Mariuszem, bo teraz Mariusz został. To zawodnicy tworzą GROMDĘ. Negując całą GROMDĘ, negujemy ich wszystkich, a to oni to robią dla kibiców. Możemy się kłócić, może się nie podobać, ale tutaj mamy jasno pokazane, co stworzyła GROMDA.

Padło również pytanie o potencjalną walkę w GROMDZIE oraz o termin powrotu do ringu lub klatki. W odpowiedzi Szpilka przyznał, że raczej ze względu na kontuzje nigdy nie zawalczy na gołe pięści, a kolejny pojedynek stoczy zapewne w formule MMA, nie wcześniej niż w czerwcu.

Sprawdź!  Szef GROMDY komentuje przełożenie walki Don Diego: "Miał zrobić szybką robotę i zawalczyć na tej gali. Ja bym nie ganił organizatorów"

– Nie, na GROMDĘ nie na razie. I w ogóle chyba nigdy, ponieważ mówiłem, miałem cztery razy operację tej dłoni. Wrócę może w czerwcu, może po wakacjach, zobaczymy. W stylu pewnie mieszanym, zobaczymy.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.