UFC

(VIDEO) Jest nagranie z pościgu Caina Velasqueza! Były mistrz UFC sam chciał ukarać oskarżonego o pedofilię!

Do sieci trafiło nagranie z pościgu za byłym mistrzem UFC Cainem Velasquezem. Fighter chciał sam wymierzyć sprawiedliwość, a teraz grozi mu bardzo długi wyrok.

We wtorek media obiegła informacja o strzelaninie w San Jose w stanie Kalifornia. Jak się okazało, do sprawy zatrzymano Caina Velasqueza, który dwukrotnie zasiadał na tronie UFC. Pierwszy tytuł zdobył w 2010 roku. Następnie ponownie sięgnął po mistrzostwo 2 lata później i obronił je w dwóch kolejnych pojedynkach.

Jak ustalili amerykańscy dziennikarze, fighter ruszył w pościg za 43-letnim Harrym Goularte. Mężczyzna był aresztowany, jednak niedawno wyszedł na wolność. Ma on być podejrzany o wielokrotne molestowanie córki Velasqueza, do którego dochodziło w przedszkolu należącego do matki Harry’ego Goularte.

Policja potwierdziła, że 43-latek jest oskarżony o molestowanie „bliskiego krewnego” fightera, jednak nie ujawniono w tej sprawie więcej szczegółów. Kiedy mężczyzna wyszedł na wolność, Cain postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość.

Najpierw były mistrz UFC wjechał swoim autem w pojazd, którym Harry Goularte podróżował wraz z matką Patricią i ojczymem Paulem Benderem. Następnie ruszył w pościg za 43-latkiem i oddał kilka strzałów w kierunku jego samochodu. Ranny został jednak nie podejrzany pedofil, a jego ojczym. Trafił on do szpitala, a jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo.

Sprawdź!  Zawodnik UFC publikuje nagranie, jak Dustin Poirier nokautuje sparingpartnera: "Dobry gość? Zły gość? Sami to oceńcie" [WIDEO]

Fighter natomiast został zatrzymany i tymczasowo aresztowany. W prokuraturze okręgowej usłyszał aż 10 zarzutów, w tym usiłowanie zabójstwa. Jeśli Cain Velasquez zostanie uznany winnym, grozi mu co najmniej 20 lat pozbawienia wolności.

Teraz do sieci trafiły materiały z pościgu fightera za 43-latkiem oraz z miejsca strzelaniny. Opublikowane nagrania znajdziecie poniżej:

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.