FAME MMAWotore

(VIDEO) Jacek Murański wyrzucony z klubu! Maruszak potwierdza: „Nigdy nie będzie trenował u nikogo w Gdańsku”

Za nami oficjalna konferencja przed WOTORE 6, w której udział wziął Robert Maruszak. Potwierdził on ostatnie doniesienia w sprawie Jacka Murańskiego.

Już dzisiaj powraca emocjonująca gala walk na gołe pięści! Na WOTORE 6 ponownie zobaczymy krwawy turniej, w tym finał poprzedniej edycji, oraz superfighty, w których żaden z zawodników nie kalkuluje,

Co ciekawe, tym razem poza starciami sportowymi na karcie walk znalazło się również zestawienie freakowe. Marcin Najman powraca do akcji, żeby zmierzyć się z debiutującym Pawłem Jóźwiakiem.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI WOTORE 6

Murański zbanowany przez gdańskie kluby MMA!

Na konferencji pojawił się Robert Maruszak znany z poprzednich edycji oraz tego, że jest trenerem Mateusza Murańskiego. Przez jakiś czas przygotowywał również jego ojca Jacka, jednak teraz doszło do pewnych zmian. Potwierdził ostatnie doniesienie w sprawie starego „Murana”.

W ostatnim czasie do mediów trafiła informacja, że Jacek ma zakaz trenowania w gdańskich klubach sportów walki. Taką wiadomość przekazał zarówno „Wielki Bu”, jak i Alan Kwieciński:

Był to podopieczny mojego bardzo dobrego kolegi, pozdrawiam Robert. Ale chyba był, więc nie zapraszamy na salkę. Jacek nie przychodź, zostań tam, gdzie jesteś – powiedział „Wielki Bu” w jednym z wywiadów.

Sprawdź!  Ferrari idzie po Adamka? Trener Okniński komentuje: "Jeśli wygra z Łaszczykiem, to następny w gips będzie Adamek"

Teraz w rozmowie z fansportu.pl Maruszak został zapytany o to, czy w poprzedniej wypowiedzi jest ziarno prawdy i przyznał:

– Tak, jest ogromne ziarno prawdy. Jacek Murański nie trenuje i nigdy nie będzie trenował, ani u mnie, ani u nikogo w Gdańsku.

Kursy bukmacherskie na WOTORE 6

Galę WOTORE 6obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.