UFC

(VIDEO) Fiziev i Green na zapleczu UFC 265. Duży szacunek i radość z bitwy!

Rafael Fiziev i Bobby Green dali pokaz umiejętności stójkowych na UFC 265! Decyzją sędziów wygrał ten pierwszy, ale trzeba przyznać, że obaj zachwycili. Na zapleczu dali wyraz szacunkowi, jakim się nawzajem darzą!

Fighterzy dywizji lekkiej zaliczyli kapitalne show! Walczyli tuż po Morales vs. Rodriguez, a delikatnie mówiąc, nie był to elektryzujący pojedynek. Wszystko zrekompensowali widzom Rafael Fiziev oraz Bobby Green, którzy nie bali się wymian w stójce i toczyli otwartą wojnę przyjmując mocne ciosy od siebie nawzajem. Koniec końców w górę poszła ręka Kirgiza, sędziowie jednogłośnie podjęli decyzję.

Po walce doszło do spotkania obu zawodników na zapleczu:

Green: Pomyślałem „staaary, przecież on pochodzi z Muay Thai! Muszę się z nim zmierzyć w stójce”, wiesz? Ej wszyscy, zasługujemy na „walkę wieczoru”!
Fiziev: Dzięki, stary, świetna walka.

Każdy, kto oglądał starcie Green vs. Fiziev nie może mieć wątpliwości. Jeśli obaj fighterzy nie otrzymają bonusu po 50 tys. dolarów, to coś się nie będzie zgadzało.

Sprawdź!  Borys Mańkowski dołączył do Mateusza Gamrota i Joanny Jędrzejczyk! Razem trenują w American Top Team

Źródło: Twitter

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.