FAME MMAHigh League

(VIDEO) „Ferrari” kopie w samochód zawodnika High League! Na miejsce przyjechała policja!

Pomiędzy zawodnikami dwóch organizacji freakowych doszło do mocnego konfliktu. Wszystko za sprawą walczącej w High League „Zusje”.

Paweł „Scarface” Bomba to nowa postać w świecie freak fightów. Były partner „Zusje” w czerwcu na High League 3 zadebiutuje w klatce i zmierzy się z Mateuszem Leśniakiem, znanym jako „Tarzan”.

„Ferrari” kopie samochód zawodnika High League

W poniedziałek zawodnicy wzięli udział w Rundkach. W trakcie programu jeden z widzów zapytał Bombę, czy to prawda, że groził „Ferrariemu”, który spotyka się z jego byłą dziewczyną.

W odpowiedzi debiutant wyjaśnił, jak miała wyglądać cała sytuacja:

– Nie groziłem, tylko dostałem wiadomość od „Zusje”, żeby przyjechać na live’a, na to przyjechałem, a „Ferrari” zamiast otworzyć drzwi, to poprosił recepcję, żeby zadzwoniła na policję. Pozdrowienia „Ferrari” widzimy się i tak. Był z kolegą, nie otworzył drzwi, zadzwonił na recepcję, recepcja powiedziała, że zadzwoni na policję, poszedłem sobie.

Potem przyszło paru innych chłopaków, też zostali pogonieni przez policję. Kto mi wysłał numer z waszej trójki i chciał, żebym tam przyszedł? Bo przecież sam się tam nie znalazłem. Dał się wje**ać.

Amadeusz nie tracił czasu i udał się pod studia, gdzie akurat na żywo odbywał się program Rundki. Wyjaśnił, że rozmawiał z organizatorami, którzy poprosili go, by ten wyjaśnił całą sprawę dopiero po High League 3.

Sprawdź!  (VIDEO) Szalony okrzyk Mateusza Murańskiego! Spora różnica kilogramów!

„Ferrari” postanowił sprowokować Bombę i zamieścił na swoim Instastory nagranie, na którym pluje i kopie w samochód „Scarface’a”

– To jest furka Bomby. Czekałem, ale organizatorzy prosili, żebym nie wkraczał, że wyjaśnimy sobie to po gali, żeby każdy dojechał.

Kursy bukmacherskie na galę High League 3

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.