FAME MMA

(VIDEO) Tańcula przygotowuje się do walki o pas! Zaprezentował urywki z treningu: „Żarty się skończyły”

Arkadiusz Tańcula opublikował na swoich social mediach urywki z przygotowań do starcia o mistrzowski pas największej polskiej federacji freak fightowej.

17 edycja FAME ma odbyć się w marcu przyszłego roku. Na ten moment znamy tylko jedno zestawienie, w którym zmierzą się „Aroy” oraz Masymilian Wiewiórka. Stawka jest wysoka, gdyż do zwycięscy trafi pas kategorii średniej, który został zwakowany przez „Kubańczyka”.

Tańcula dla FAME stoczył zaledwie dwa pojedynki w tej dywizji. Pokonał Alana Kwiecińskiego oraz przegrał z Pawłem Tyburskim. Następnie przybrał kilogramy i ważąc około 90-92 kg wygrał cztery walki z Murańskimi oraz znokautował Marcina Malczyńskiego.

„Żarty się skończyły”

Już jakiś czas temu zapowiadał, że ma ambitne plany i celuje nawet w trzy pasy w kategorii półśredniej, średniej i być może również w półciężkiej.

Ja mam podpisany kontrakt, że mam w tym roku walkę o pas. Wszystko zależy ode mnie. Tego jeszcze nie mamy dogadanego, ale wchodzę albo 77 kg, albo 84 kg. Pewnie nawet będę tak celował najpierw w jeden pas, potem w drugi. 93 jakby zrobili, też mogę robić. Nie ma problemu – mówił kilka miesięcy temu w rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco.

Sprawdź!  Jacek Murański z uznaniem o Arkadiuszu Tańculi: "Silny, młody wilk, ma mocny cios. Najman nie mógłby mu butów wiązać"

Co ciekawe, na ten moment nie ma mistrza w kategorii do 93 kg, natomiast w dwóch pozostałych starciach o tytuł rywalem Tańculi byłby „Wiewiór”. Jest on nie tylko pretendentem do pasa wagi średniej ale również aktualnym mistrzem dywizji półśredniej.

„Aroy” zamierza zrealizować swoje plany i ciężko przygotowuje się do nadchodzącego wyzwania. Na swoich social mediach zapowiedział właśnie – Żarty się skończyły – po czym na późniejszych nagraniach zaprezentował urywki z treningu i dodał – Wspominałem wam już, że żarty się skończyły?

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.