FEN

(VIDEO) FEN 37: Mocny nokaut w wadze ciężkiej! Zawodnik nie mógł się podnieść

Za nami emocjonująca gala FEN 37, na której nie zabrakło mocnych nokautów. Już w pierwszej odsłonie swojego rywala skończył debiutujący w organizacji Chorwat.

Mario Zgela stoczył 7 pojedynek w karierze i pierwszy dla Fight Exclusive Night. Jego aktualny rekord to 5 zwycięstw i 2 porażki. Fighter wszystkie starcia kończył przed czasem, w tym 2 przez poddanie i 4 przez nokaut, który zobaczyliśmy również podczas sobotniej gali.

Zawodnik zmierzył się ze znacznie bardziej doświadczonym Polakiem Adamem Kowalskim, który ma na swoim koncie 13 zwycięstw, 7 porażek i jedno no-contest. Dla reprezentanta Arrachion Olsztyn był to 6 pojedynek w organizacji FEN.

Faworytem pojedynku był Kowalski, jednak Chorwat sprawił dużą niespodziankę i skończył przed czasem byłego pretendenta do mistrzowskiego pasa w kategorii ciężkiej.

Zgela potrzebował zaledwie 70 sekund, aby ustrzelić swojego rywala. Trafił szybką serią prawy-lewy, po której Polak padł na deski. Zanim sędzia zdążył przerwać pojedynek, Chorwat dobił Kowalskiego mocnymi ciosami w parterze.

Wszedłem do oktagonu, wiedziałem, co tam mam robić i zrobiłem – powiedział po walce zwycięzca.

Sprawdź!  Paweł Jóźwiak twierdzi, że Rębecki to najlepszy lekki w Polsce: "Wiele osób się z tym nie zgodzi, ale myślę, że jest lepszy od Gamrota i Helda"

Natomiast „Red”, który jest menadżerem Zgela, dodał – Nie tylko Chorwaci, ale w ogóle ludzie z Bałkanów, którzy walczą, nie kalkują. Jeśli pojawia się okazja, po prostu biorą walki. I Mario też wziął. I to z takim kozakiem jak Kowalski.

Źródło: Twitter/YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.