KSW

Mańkowski typuje main event KSW 65: Khalidov vs Soldić: „Jeden mnie zlał, drugi mnie zlał…”

Już niecałe trzy tygodnie dzielą nas od jednego z największych pojedynków na polskiej scenie MMA, czyli hitowego starcia Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem.

Mistrzowie zmierzą się 18 grudnia w starciu wieczoru gali KSW 65, a stawką będzie tytuł kategorii średniej, aktualnie należący do Mameda Khalidova. Starcie poprzedzi inny pojedynek o pas. W co-main evencie Salahdine Parnasse po raz kolejny zmierzy się z Danielem Torresem i spróbuje powrócić na tron dywizji piórkowej.

Podczas ostatniej konferencji KSW Borys Mańkowski został zapytany o nadchodzące starcie dwóch mistrzów. Fighter ma na swoim koncie walkę zarówno z Khalidovem, jak i z Soldiciem.

Na gali KSW 39 zmierzył się z legendą organizacji i przegrał po jednogłośnej decyzji sędziów. W kolejnym pojedynku jego rywalem był „Chorwacki RoboCop”. Dla Soldicia był to debiut w KSW i jednocześnie starcie o pas kategorii półśredniej. Ówczesny mistrz Borys Mańkowski przetrwał trzy rundy, po których walka została przerwana przez jego narożnik.

Siedzę tutaj w takim ciężkim dla mnie gronie, bo jeden mnie zlał, drugi mnie zlał. A teraz jest Marian, którego ja muszę zlać. Muszę się więc w końcu odkuć tutaj, żeby było po równo – powiedział Mańkowski podczas konferencji, na której ogłoszono jego walkę z Marianem Ziółkowskim o pas wagi lekkiej.

Sprawdź!  Mańkowski o sportowych planach: "Osiągnę swoje cele w przyszłym roku. Wtedy nie patrząc na siano idę do UFC"

Ale wracając od pytania, to są dwa zupełnie inne style walki. Ciężko powiedzieć, że, na przykład, z tym wygrałem, a z tym przegrałem, więc ten pokona tego. Nigdy tak nie jest, bo dużo zależy od stylu walki.

Po prostu wiem, że Mamed jest wyjątkowo niewygodnym przeciwnikiem, na przykład pod styl Roberto. Ale z kolei Mamed też nie za bardzo lubi takiego stylu, jakim operuje Roberto. Dlatego powiem szczerze, że jeżeli miałbym tutaj obstawiać, to… O, Jezus Maria… Bardzo ciężko, bardzo ciężko…

– Dla mnie to jest tak emocjonująca walka, że w każdej sekundzie może potoczyć na korzyść każdej ze stron i może się tam wydarzyć totalnie wszystko. Albo nie. Totalnie wszystko może się wydarzyć ze strony Mameda. Co do tego jestem przekonany. Ze strony Roberto? No, ma tę armatę w łapie – podsumował zawodnik.

Kursy bukmacherskie na walkę Mamed Khalidov vs Roberto Soldić

Całą kartę walk KSW 65 obstawisz u legalnego polskiego bukmachera firmy STS.Zarejestruj się u naszego partnera i odbierz bonus w postaci darmowego zakładu za 29 zł zakładu bez ryzyka do 200 zł! Otwórz konto tutaj.

Sprawdź!  Borys Mańkowski ostro o teorii, że Roberto Soldić zabrał mu duszę: "Stwierdzenie z dupy. Dostałem wciry, ale pierwsza runda nawet była niezła"

Jak bukmacherzy widzą nadchodzący pojedynek? Eksperci nie dają większych szans Mamedowi i kurs na jego wygraną wynosi aż 2.76 i ciągle rośnie! Natomiast Soldić jest coraz większym faworytem.

Kursy bukmacherskie:

  • Kurs na zwycięstwo Mamed Khalidova – 2.76
  • Kurs na zwycięstwo Roberto Soldicia – 1.45

–> Zarejestruj się i odbierz darmowy zakład na KSW 65 <–

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.