FAME MMA

(VIDEO) Don Kasjo wygrał dwie walki z rzędu! Pokonał Marcina Wrzoska i „Boxdela”

Kasjusz Życiński właśnie stoczył drugi pojedynek na gali FAME 12! Po wygranej walce z Marcinem Wrzoskiem zmierzył się z włodarzem organizacji „Boxdelem”.

Na kilka dni przed dzisiejszą galą doszło do szalonych zmian na karcie walk. Swojego syna zastąpił Jacek Murański, gdyż Mateusz doznał poważnej kontuzji, która całkowicie wykluczyła go z rewanżowego starcia z Arkadiuszem Tańculą.

Niespodziewanie do akcji wkroczył również sam włodarz organizacji Michał Baron, który podczas cage’a dostał wyzwanie od Kasjusza Życińskiego. Freak fighter rzucił wyzwanie „Boxdelowi”. Zaproponował, że stoczy z nim pojedynek zaraz po walce z Marcinem Wrzoskiem.

Baron przyjął wyzwanie, a chwilę później pozostali włodarze potwierdzili zestawienie. Zawodnicy w klatce mieli okazję wyjaśnić kilka spraw. Pomiędzy nimi jest sporo złej krwi. „Don Kasjo” przez długi czas obrażał „Boxdela”, który nie odpowiadał na wyzwiska zawodnika.

W końcu nie wytrzymał i podczas ostatniej konferencji wdał się w mocne wymiany słowne z Życińskim, co tylko zaogniło konflikt. Następnie podczas face to face doszło do przepychanek. Wszystkie zmiany na karcie walk sprawiły, że wydarzenie ma szansę na pobicie kolejnego rekordu sprzedaży PPV.

Sprawdź!  FAME 18. Zadyma pokonuje Alana! Kwieciński wściekły na sędziów!

MICHAŁ „BOXDEL” BARON VS KASJUSZ „DON KASJO” WRZOSEK

Runda 1: Boxdel ostro ruszył do przody i trafił kilka ciosów sierpowych. Kasjusz mocno trafia ciosy w korpus. Michał cały czas szedł do przodu, ale Życiński był również bardzo celny. W końcówce Don Kasjo wystrzelił świetną serią sierpów na korpus.

Runda 2: Michał znów zaczął wywierać presję kilkoma krótkimi ciosami. Kasjusz cały czas mocno trafił w korpus i następnie mocny prawy na głowę. Po jednym z ciosów Boxdel się zachwiał, a Don Kasjo do niego doskoczył z kanonadą ciosów. W końcówce walki sędzia postanowił wyliczyć Michała na stojąco.

Runda 3: Tym razem znów rozpoczął Michał, ale był już mocno zmęczony. Don Kasjo pracował ciosami prostymi z dystansu wykorzystując balans trafił piekielnie mocnym prawy. Zmęczony Boxdel przepycha się ze swoim rywalem. Kasjusz spokojnie kontroluje walkę bawiąc się ze swoim rywalem.

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński pokonał na punkty Michała „Boxdela” Barona.

Karta walk FAME MMA 12

  • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (boks)
  • Michał „Boxdel” Baron vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (boks)
  • Adrian „Polak” Polański vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – o pas mistrzowski wagi półśredniej
  • Kacper Blonsky vs Mateusz „FIT Lovers” Janusz
  • Krzysztof „Radzik” Radzikowski vs Piotr „Bestia” Piechowiak
  • Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula – „klatka rzymska”, 3×3 m
  • Karolina „Zusje” Smogulecka vs Marta „Marti Renti” Rentel
  • Patryk „Ryba” Karaś vs Kornel „Koro” Regel
  • Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – Anna Andrzejewska
  • Krystian „Krycha UFC” Wilczak – Maciej „Szewcu” Szewczyk
Sprawdź!  (VIDEO) Natan komentuje awanturę na konferencji! Szeliga przerwał wywiad! "Jest odklejonym człowiekiem. Zrobił to pod publiczkę"

+ walka otwierająca galę (finał „Road to Armia”)

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.