FAME MMA

(VIDEO) Don Kasjo o pojedynku z McGregorem: „Jak ładnie poprosi to dam mu szansę. Wiadomo, że to już jest wypalony gość”

Gwiazda FAME MMA została zapytana o potencjalny pojedynek z byłym mistrzem UFC. Życiński przyznał, że jeśli Conor chce z nim walczyć, musi o to poprosić.

Don Kasjo w ostatnim pojedynku zmierzył się z Normanem Parke w formule bokserskiej. Starcie zakontraktowane na 5 rund było main eventem gali FAME MMA 10. Walka zakończyła się zwycięstwem Stormina, do którego trafił pas króla oraz kilogramowa sztabka złota.

Przed pojedynkiem na konferencjach prasowych i w wywiadach Życiński wielokrotnie wspominał, że kiedy już pokona Normana, będzie celował w starcie z takimi gwiazdami jak Conor McGregor czy Floyd Mayweather.

– Na tym etapie po prostu jak Pałkę zleję, no to raczej będą musieli ściągnąć kolejnego gościa z UFC, to będę celował w kogoś z teamu McGregora, żeby się pokazał, zaznaczyć swoje miejsce. Może wtedy jakby jakoś będę bliżej tej walki z McGregorem, czy Mayweatherem – powiedział Życiński.

Kiedy w styczniu Poirier znokautował Irlandczyka, Don Kasjo stwierdził, że z menadżerem Irlandczyka były prowadzone rozmowy – Szkoda, że McGregor przegrał, bo wiem, że tam były zaawansowane rozmowy z menadżerem McGregora, ale po przegranej sam zadzwoniłem i powiedziałem, że niech się odbuduje. Wtedy może ta walka będzie miała sens.

KASJUSZ ŻYCIŃSKI O WALCE Z CONOREM MCGREGOREM

Życiński ponownie został zapytany o starcie z McGregorem, który na gali UFC 264 doznał koszmarnego złamania nogi, przez co przegrał kolejne starcie z Dustinem Poirierem. Gwiazdor FAME MMA oświadczył, że jeśli Irlandczyk chce pojedynku, to musi o niego poprosić.

Sprawdź!  Jóźwiak po walce z Boxdelem: "W pierwszej rundzie złamał mi nos. Cofam słowa wobec sędziego Jarosza"

– No jak ładnie poprosi to dam mu szansę. W boksie z Mayweatherem wytrzymał 10 rund. To jest dalej światowa czołówka, coś mu się tam z nogą stało. Wiadomo, że to już jest wypalony gość. Zasług mu na pewno nie można zabrać tych sportowych. On zrobił, co miał zrobić, hajsu zarobił, odj**ało mu – oświadczył Don Kasjo, który rozmawiał z Patrykosem.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.