FAME MMAHigh League

(VIDEO) Denis Załęcki odpowiada Tańculi! „Dostanie liścia, jak nie przeprosi publicznie!”

Denis Załęcki w ostatnim wywiadzie odpowiedział na pytania kibiców oraz skomentował materiał opublikowany przez Arkadiusza Tańculę.

„Bad Boy” już w czerwcu powróci do klatki i na gali High League 3 spróbuje swoich sił w formule MMA. Tym razem Denis zmierzy się z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. Dodatkowe emocje gwarantuje fakt, że pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi.

Denis Załęcki odpowiada Tańculi

„Bad Boy” przy okazji nadchodzącego wydarzenia udzielił wywiadu portalowi fansportu.pl. Odpowiedział on na ciekawe pytania kibiców, dotyczące m.in. jego nadchodzącego pojedynku, starcia ojca z Alanem Kwiecińskim, czy potencjalnej walki z Paweł Tyburskim.

Denis ostro wypowiedział się także o popularnym zawodniku federacji FAME Arkadiuszu Tańculi. Wygląda na to, że może być to kolejny głośny konflikt na polskiej scenie freakowej.

W wywiadzie Załęcki odniósł się do materiału, jaki niedawno został opublikowany przez freak fightera oraz „Szalonego Reportera”. Wytłumaczył, o co chodzi i w mocnych słowach zapowiedział, że wyjaśni wszystko przy pierwszej okazji.

Poniżej znajdziesz rozmowę z Denisem Załęckim, w której oświadczył – Moje słowo honoru. Spotykam Tańculę i Reporterka i mają po liściu, jak mnie nie przeproszą publicznie!

WIDEO:

Sprawdź!  Norman Parke podpisał kontrakt i powraca do MMA! Zmierzy się z Popkiem? "85 vs 120 kg. Raper będzie skończony w pierwszej rundzie"

Kursy bukmacherskie na galę High League

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs „Don Diego”

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Sprawdź!  (VIDEO) Szalony okrzyk bojowy Mateusza Murańskiego! "Bójcie się, nadchodzę!"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.